English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۵۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تفکر درازمدت باید از اصول مدیریت صنعت برق باشد

تفکر درازمدت باید از اصول مدیریت صنعت برق باشد
مشغولیت به امور روزمره و حل مسائل روز همچون تامین پیک تابستان مسلماً بسیار مهم است؛ اما چیزی که باعث روند صعودی صنعت برق در طولانی مدت خواهد شد، توجه به روندها و تکنولوژی‌های آینده در این صنعت است.

وزیر نیرو گفت: امروز در توسعه برق و انرژی توجه به اولویت‌های آینده و تفکر درازمدت باید از اصول مدیریت صنعت برق باشد.

صبا به‌ نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس «حمید چیت‌چیان» وزیر نیرو صبح امروز(سه‌شنبه) در جمع مدیران ارشد برق کشور اظهار داشت: مجموعه مدیران وزارت نیرو به‌ویژه در حوزه برق می‌بایست از این تفکر که دائماً بایستی به‌دنبال امور روزمره و برنامه‌های کوتاه‌مدت بود، فاصله بگیرند.
وی افزود: در حال حاضر، تفکر درازمدت از اصول مدیریت در جهان توسعه یافته شده و ما نیز می‌بایست در تصمیم گیری‌های خود این اصل را همواره مدنظر داشته باشیم.
وی تصریح کرد:  امروز در بحث توسعه برق و انرژی توجه به اولویت‌های آینده از جمله توسعه حمل و نقل برقی، تأمین نیاز کل انرژی مصرفی ساختمان‌ها از صنعت برق و همچنین بحث ذخیره سازی انرژی و ... از جمله برنامه‌های درازمدت و مؤثر برای توسعه این صنعت است.
چیت‌چیان ادامه داد: مشغولیت به امور روزمره و حل مسائل روز همچون تامین پیک تابستان مسلماً بسیار مهم است؛ اما چیزی که باعث روند صعودی صنعت برق در طولانی مدت خواهد شد، توجه به روندها و تکنولوژی‌های آینده در این صنعت است.
وزیر نیرو در پایان گفت: حرکت نکردن به سمت روندهای پیشرو موجود در این صنعت، باعث خواهد شد تا تحول بنیادی در این صنعت صورت نگیرد و آنچنان که باید اقتصاد مقاومتی در این صنعت شکوفا نشود. 

کد خبر: 41415
۱ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.