English
شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۰۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیرعامل شرکت «گرین ماتک»: ایران یک بازار بکر برای حوزه انرژی‌های تجدید پذیر است

مدیرعامل شرکت «گرین ماتک»: ایران یک بازار بکر برای حوزه انرژی‌های تجدید پذیر است
رضا رمضان‌نژاد با تحلیل وضعیت کنونی ایران در بخش انرژی‌‎های تجدید پذیر، گفت: امروز ایران جایگاهی دارد که سرمایه‌گذاران خارجی راغب هستند در آن برای اهداف بلندمدت اقتصادی خود سرمایه‌گذاری کنند.

رضا رمضان‌نژاد، مدیرعامل شرکت «گرین ماتک» در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی صبا در خصوص اهمیت توسعه انرژی‌های تجدید پذیر، گفت: شرکت «گرین ماتک» واقع در کشور آلمان است که سهام آن به طور کامل و صد در صدی در اختیار ایرانیان مقیم آن کشور است. تلاش ما این است که علاوه بر انتقال سرمایه به داخل کشور، به انتقال دانش نیز بپردازیم، بر همین اساس نیز در داخل کشور ایران یک دفتر اصلی جهت تعاملات کاری بیشتر ایجاد کردیم.

 
Reza Ramezannejad Ghadi: Iran has the best situation in Middle East to invest in terms of political system 5

 وی افزود: در حال حاضر با کشورهای چین، روسیه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی تعامل داریم، هرچند به دلیل مشکلات مالی قادر نبودیم کشورهای بیشتری از اروپا را جذب کنیم. امروز شاهد هستیم که شرکت‌های بین المللی علاقه زیادی از خود برای ورود به بازار ایران نشان می‌دهند.

 
Reza Ramezannejad Ghadi: Iran has the best situation in Middle East to invest in terms of political system 4

رمضان‌نژاد پیرامون ظرفیت بازار ایران در زمینه انرژی‌های تجدید پذیر، ابراز داشت: امروز شاهد هستیم که کشورهای خارجی در حال جمع‌آوری اطلاعات درباره بازار ایران هستند و به دنبال زمان مناسبی می‌گردند که به این بازار ورود کنند.

 
Reza Ramezannejad Ghadi: Iran has the best situation in Middle East to invest in terms of political system 2

وی درباره نگاه مجموعه‌های خارجی نیز، اظهار داشت: بسیاری از شرکت‌های بزرگ و متوسط در حال رصد بازارهای شمال آفریقا، خاورمیانه و ایران هستند. امروز ایران از نظر سیاسی با ثبات‌ترین کشور در منطقه است، ضمن اینکه سیاست‌های داخلی ایران نقطه‌ای را هدفگذاری کرده است که بتواند از طریق انرژی‌های تجدید پذیر به تولید برق 5 گیگاواتی برسد.

 
Reza Ramezannejad Ghadi: Iran has the best situation in Middle East to invest in terms of political system 1

رمضان‌نژاد در پایان، گفت: باید توجه داشت انرژی‌های تجدید پذیر کاملا با سایر انرژی‌ها متفاوت است، تمامی دولت‌ها نیز به این موضوع توجه دارند. ما نیز امیدواریم هرچه زودتر موانع بانکی مرتفع شوند تا بتوانیم در این حوزه فعال‌تر ظاهر شویم.

 

۱ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۰۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.