English
چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷, ۱۷:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

در مقایسه با آذرماه سال قبل؛ مصرف گاز در شمالغرب کشور 115 میلیون مترمکعب افزایش داشته است

در مقایسه با آذرماه سال قبل؛ مصرف گاز در شمالغرب کشور 115 میلیون مترمکعب افزایش داشته است
بایبوردی گفت: طی آذرماه سال گذشته، 2 میلیارد و 754 میلیون و 638 هزار مترمکعب گاز به مبادی مصرف در سطح شمالغرب کشور انتقال یافته است که این مصرف در ماه گذشته رقمی قریب به 3 میلیارد مترمکعب گاز را نشان می دهد.


صبا به نقل از نقل از روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8 با اعلام این خبر گفت: طی آذرماه سال گذشته، 2 میلیارد و 754 میلیون و 638 هزار مترمکعب گاز به مبادی مصرف در سطح شمالغرب کشور انتقال یافته است که این مصرف در ماه گذشته رقمی قریب به 3 میلیارد مترمکعب گاز را نشان می دهد
.

 

بایبوردی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده، هم اکنون تاسیسات و مراکز بهره برداری خطوط لوله این منطقه با ضریب اطمینان بالا در مدار قرار داشته و با هماهنگی دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، گاز مورد نیاز همه بخش های مصرف، تامین می شود.

 

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ضمن اشاره بر شرایط خاص اقلیمی و آب و هوایی در مناطق شمال و شمالغرب که سردترین مناطق کشور می باشد، اظهار داشت: برای پایداری انتقال گاز طبیعی و استفاده حداکثری از تاسیسات تقویت فشار در سطح منطقه، بازرسی های دوره ای و سالانه در بخش های مکانیک، برق، اورهال کمپرسور گاز، عملیات انشعابات گرم و همچنین نظارت بر عملیات تلاقی لوله های گازرسانی و ... انجام شده است و در حال حاضر هیچگونه مشکلی از بابت انتقال گاز وجود ندارد.

 

وی تصریح کرد: طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی، همچنان با حاکمیت هوای سرد، دمای اغلب شهرهای تحت پوشش این منطقه کماکان زیر صفر بوده، بطوریکه در 24 ساعته گذشته شهر تبریز سردترین مرکز استان را به خود اختصاص داده است لذا امید آن دارم هموطنان عزیز با مصرف بهینه این انرژی پاک، ما را در تداوم انتقال گاز برای همگان یاری نمایند.

۲۰ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۲۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.