English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۵:۳۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

عرضه سامانه‌های خنک‌کننده نیروگاه‌ها از سوی محققان کشور

عرضه سامانه‌های خنک‌کننده نیروگاه‌ها از سوی محققان کشور
پژوهشگران کشور با اجرای مطالعاتی موفق به تولید سامانه‌های خنک‌کننده برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه‌ها شدند.

به گزارش سرویس علم و فن آوری پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا بردیا فرهود، مجری طرح با اشاره به اهمیت سامانه‌های خنک‌کننده در بسیاری از صنایع، گفت: این سامانه‌ها نیازمند تجهیزات و دانش فنی خاصی برای عملکرد صحیح و کارآمدی لازم به منظور رسیدن به کیفیت بالاتر هستند، اما دانش فنی و توانمندی تامین و پشتیبانی محصولات فناور این حوزه، اهمیتی بالا دارد که در این راستا مطالعاتی را اجرایی کردیم.

وی ساخت فن‌های محوری سیستم‌های خنک کننده را از جمله دستاوردهای این مطالعات نام برد و اظهار کرد: صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولادسازی و نیروگاه‌ها از جمله صنایعی هستند که به این تجهیزات نیاز دارند.

این محقق اضافه کرد: ما در این مطالعات علاوه بر تولید فن‌های محوری سیستم‌های خنک‌کننده توانستیم به اجرای پروژه‌هایی در زمینه با تصفیه‌خانه‌های آب و ایستگاه پمپاژ و همچنین طراحی و ساخت کامل خطوط تولید لوله‌های GRP بپردازیم.

فرهود خاطر نشان کرد: تولیـد و تامین تمام تجهیزات داخلی برج‌های خنک‌کننده و کولرهای هوایی از قبیل طراحی و ساخت انواع فن‌های محوری کامپوزیتی در قطرهای 5 تا 40 فوت، تنوره‌های فایبر گلـاس، قطره‌گیر، پرکن، نازل، شبکه‌های توزیع آب و همچنین تامین سایر قطعات مکانیکی و الکتریکی از اقداماتی است که در کنار طراحـی، ساخت و نصـب بـرج‌های خنـک کننـده توانسته‌ایم اجرایی کنیم.

کد خبر: 96012309060
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۶:۱۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.