English
یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزارت نیرو وزیر تصمیم گیر و قاطع می‌خواهد

وزارت نیرو وزیر تصمیم گیر و قاطع می‌خواهد
باعدم رای اعتماد بهارستانی‌ها به حبیب الله بیطرف، گزینه پیشنهادی دولت دوازهم برای وزارت نیرو، باید بررسی کرد که گزینه پیشنهادی برای تصدی این پست باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

صبا به نقل از مهر، علیرضا کلاهی رئیس هیئت مدیره سندیکای صنعت برق با تاکید بر اینکه وزارت نیرو یک وزیر تصمیم گیر و قاطع می خواهد گفت: گزینه پیشنهادی دولت در این زمینه باید در مسائل مدیریتی توانمند باشد.

وی افزود: وزیر  نیرو در دولت دوازدهم هم باید به مسائل اقتصادی اشراف داشته باشد و هم به مسائل آبی و برقی؛ اما بیش از آنکه دید فنی وزیر نیرو به مسائل آبی و برقی مهم باشد، قدرت مدیریتی وی در مسائل اقتصادی اهمیت دارد.

کلاهی با بیان اینکه امروزه مشکلات اقتصادی در زمینه اقتصاد آب وبرق مهمترین دغدغه صنعت آب و صنعت برق کشور است، گفت: طبیعتاً باید وزیری انتخاب شود که در زمینه های مدیریتی توانمند باشد.

این فعال بخش خصوصی ادامه داد: سازمان ها و شرکت های بزرگی در بخش خصوصی وجود دارند که امروز در صنعت آب و صنعت برق بسیار موفق عمل می کنند اما مدیریت ارشد آنها در زمینه آب یا برق متخصص نیست اما در زمینه های مدیریتی توانمند است و می تواند با مدیریت درست از ظرفیت های متخصصان استفاده بهینه کند.

رئیس هیئت مدیره سندیکای صنعت برق با بیان اینکه در این خصوص گزینه های متعددی هم در وزارت نیرو و هم در خارج از وزارت نیرو وجود دارد، گفت: خوب است وزیری که توانمندی های مدیریتی قوی داشته باشد در بدنه وزارت نیرو نیز باشد و در عین توانمندی مدیریتی، با مسائل فنی و تخصصی نیز آشنایی داشته باشد.

کد خبر: 4068673
۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۰۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.