English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۴۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

حضور شرکت‌های ایرانی در بازسازی صنعت برق سوریه

حضور شرکت‌های ایرانی در بازسازی صنعت برق سوریه
قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل و پشتیبانی صنایع آب و برق از حضور شرکت های ایرانی در بازسازی صنعت برق سوریه خبر داد.

قائم‌مقام وزیر نیرو در امور بین الملل و پشتیبانی صنایع آب و برق از حضور فعال شرکت های ایرانی در بازسازی صنعت برق سوریه خبر داد.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "علیرضا دائمی" قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل و پشتیبانی صنایع آب و برق پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار با "محمد زهیر خربوطلی" وزیر برق سوریه و مدیران سندیکای صنعت برق ایران و نمایندگان شرکت های ایرانی فعال در سوریه در محل وزارت نیرو، ضمن تبریک پیروزی های اخیر دولت سوریه در مقابله با گروه های تروریستی، گفت: شرکت های ایرانی کاملا آمادگی دارند تا در بازسازی صنعت برق کشور سوریه حضور داشته باشند.

"محمد زهیر خربوطلی" وزیر برق سوریه نیز ضمن تشکر از تلاش های جمهوری اسلامی ایران در ایجاد امنیت در منطقه اظهار داشت: در سال‌های اخیر بخش زیادی از صنعت برق سوریه و بسیاری از نیروگاه ها و خطوط انتقال برق این کشور آسیب جدی دیده و یا به کلی منهدم شده است که برای بازسازی آن نیاز مبرمی به حضور شرکت های ایرانی در این کشور است.
دکتر "عدنان محمود" سفیر سوریه در تهران نیز با اشاره به روابط خوب دو کشور و حضور موفق شرکت‌های ایرانی در بخش برق سوریه اظهار امیدواری کرد، شرکت‌های ایرانی در بازسازی سوریه حضوری فعال داشته باشند.

کد خبر: 51995
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۴۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.