English
پنج شنبه، ۱۶ تیر ۱۴۰۱, ۱۷:۵۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ساخت نسل جدید چراغ‎های خیابانی برای اولین بار در کشور

ساخت نسل جدید چراغ‎های خیابانی برای اولین بار در کشور
مدیرعامل یک شرکت تولیدی داخلی از ساخت چراغ های خیابانی 150 لومن پرووات برای اولین بار در کشور خبر داد.

مدیرعامل یک شرکت تولیدی داخلی از ساخت چراغ‌های خیابانی 150 لومن پرووات برای اولین بار در  کشور خبر داد.

صبا به‌ نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "جاوید باستار" مدیرعامل شرکت شهاب توشه در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با بیان این مطلب که ساخت چراغ‌های خیابانی 150 لومن پرووات برای اولین بار در  کشور اجرایی شده است، افزود: چراغ‌های خیابانی تولیدی این شرکت به نام‌های ونوس و اورانوس دارای استاندارد شرکت توانیر است.
وی با بیان اینکه این محصول در گذشته به صورت پکیج از کشورهای مختلف وارد می شده است، افزود: تمام تجهیزات این محصول با استاندارد توانیر به صورت کاملا انحصاری در این شرکت تولید می شود.
باستار اظهار داشت: تولیدات خارجی بین 100 تا 110 لومن پرووات تولید می شود ولی محصولات این شرکت با واحد 137 تولید شده و دارای 5 سال ضمانت بدون شرط افت شارنوری است.
وی با بیان اینکه محصولات خارجی در هر هزار ساعت دارای 3 تا 5 درصد افت شار نوری هستند، افزود: چراغ های اورانوس و ونوس تولیدی این شرکت در هر هزار ساعت فقط 2 درصد افت شار نوری دارند.
مدیرعامل این شرکت داخلی با بیان اینکه چیدمان قطعات پکیج محصولات خارجی به صورت سری است که با آسیب دیدن یک قطعه بایستی کل پکیج تعویض شود، اظهار داشت: در تولیدات داخلی این شرکت قطعات در پکیج به صورت موازی نصب شده و با آسیب دیدن یک قطعه، فقط همان قطعه تعویض می شود و به قطعات دیگر آسیب نمی رسد.
وی اضافه کرد: صاعقه گیر موجود در این پکیج، محصول را در مقابل صاعقه های تا 10 کیلوولت محافظت می کند و استفاده از سوکت به جای فیوض سبب می شود تا با باز شدن درب چراغ کل مجموعه بدون برق شده و ایمنی کامل در زمان تعمیرات حفظ شود.
باستار با بیان اینکه  مردم و مشتریان در طول سال های گذشته بسیار هوشمند شده اند، اذعان داشت: این موضوع سبب می شود تا در برآوردن تقاضاهای مشتریان خود، محصولات خود را با حساسیت بیشتری به بازار عرضه کنیم.

کد خبر: 53278
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۰:۵۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.