English
چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۰۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بخشی از انتقادها به وزارت نیرو غیرمنصفانه است

بخشی از انتقادها به وزارت نیرو غیرمنصفانه است
سخنان "سیدپرویز فتاح" وزیر نیرو در آیین گشایش دومین همایش ملی آب و فاضلاب در پژوهشگاه نیرو با حاشیه هایی همراه بود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، وزیر نیرو که امروز (سه شنبه )در آیین گشایش دومین همایش ملی آب و فاضلاب در پژوهشگاه نیرو سخن می گفت: با اشاره به انتقادهای گسترده رسانه ها از عملکرد وزارت نیرو در تابستان امسال، بخشی از این انتقادها را منصفانه و بخشی دیگر را غیر منصفانه خواند.
** فداکاری کنید، انتقاد می کنند
فتاح با اشاره به فداکاری مسئولان بخش آب کشور برای تامین آب مورد نیاز مردم در تابستان امسال با وجود خشکسالی کم سابقه 50 سال گذشته، گفت: رسانه ای در تحلیلی انتقادی از عملکرد وزارت نیرو نوشته بود "اگر خشکسالی است، پس چرا آب قطع نمی شود ، اما برق قطع می شود. پس بنابراین مشکل قطعی برق خشکسالی نیست."
وزیر نیرو عامل اصلی این گونه تحلیل های انتقادی را فداکاری مسئولان در تامین آب مورد نیاز مردم و جلوگیری از جیره بندی آب دانست و افزود: عملکرد مدبرانه مسئولان سوژه نوشتن چنین تحلیلی را برای نویسنده آن خلق کرده است.
** کسی نمی تواند از این کاغذها به وزیر بدهد
براساس برنامه زمانبندی همایش، 40 دقیقه وقت برای سخنرانی وزیر نیرو پیش بینی شده بود که با طولانی شدن این زمان، فتاح به شوخی خطاب به مجری برنامه گفت: این طوری نگاه نکنید که این تریبون به دست من افتاده و به وزیر هم نمی توانید از این کاغذها بدهید که وقت تمام شده است، من پایین بیا نیستم.
** از کار افتادن آسانسور مال ما، وبا مال شما
وزیر نیرو با اشاره به مشکلات خشکسالی و خاموشی های ناشی از آن، گفت: در جلسه ای که با حضور برخی وزیران از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شده بود، زمانی که موضوع شیوع بیماری وبا و احتمال آلودگی ها آب ها مطرح شد،خطاب به دکتر "کامران باقری لنکرانی " به شوخی گفتم خاموشی سبب شد مشکل چراغ های راهنمایی، ترافیک، صف بنزین و از کار افتادن آسانسورها را به وزارت نیرو نسبت دهند، شما دیگر مشکل وبا را سر آب خراب نکنید.
** با روال اداری، بخاری بلند نمی شود
وزیر نیرو جیره بندی نشدن آب را در تابستان امسال حاصل فداکاری و عشق و علاقه و عمل به تکلیف الهی مسئولان دانست و گفت: اگر قرار بود کارها با روال اداری انجام شود، بخاری بلند نمی شد.
** قدردانی جنوبی ها با وجود دمای 52 درجه
وزیر نیرو با اشاره به سفر مردادماه 87 خود به شهرهای خرمشهر و آبادان که دمای 52 درجه را تجربه می کردند، گفت: در اوج بحران خاموشی ها، مردم این شهرها جز دعا و تشکر سخن دیگری بر زبان نیاوردند و این نشان می دهد که مردم ایران در جهان بی همتا هستند.
ایرنا
۱۷ مهر ۱۳۸۷ ۲۰:۵۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.