English
چهارشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سختی‌های تامین برق برای مردم شفاف‌سازی نشده است

سختی‌های تامین برق برای مردم شفاف‌سازی نشده است
مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: صعوبت و سختی‌های تامین برق و قیمت تمام شده آن برای مردم شفاف‌سازی نشده است و ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)،
 "غلامرضا خوش‌خلق" مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران در تشریح چالش‌های حوزه برق منطقه‌ای تهران از جمله کمبود نقدینگی و وجود فرسودگی شدید تجهیزات شبکه برق گفت: صعوبت تامین برق مطمئن و پایدار و قیمت تمام شده این نوع از انرژی، برای مردم شفاف‌سازی نشده است و ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.
وی با اشاره به رشد 6 تا 7 درصدی مصرف برق در هر سال و نیاز به تعمیر و جایگزینی تجهیزات فرسوده، ادامه داد: ما به ازای رشد مصرفی که داریم باید تهیه و تامین تجهیزات هم رشد داشته باشد و این میسر نمی‌شود مگر با تصحیح الگوی مصرف و همکاری همه مردم.
خوش‌خلق ضمن مقایسه مصرف در سال‌های پیش از هدفمندی یارانه‌ها و ایام پس از آن، اضافه کرد: ما می‌توانیم با مدیریت مصرف، استفاده از تجهیزات مناسب و شرایط زمانی درست، به رشد مصرف بهینه کمک کنیم اما به خاطر قیمت پایین برق که کمتر از هزینه خرید یک باطری قلمی در روز است این اتفاق نمی افتد.
وی در ادامه افزود: در سال 90 که سال اول هدفمندی یارانه‌ها بود رشد مصرف صفر شد و دو درصد کاهش مصرف داشتیم که این نشان می‌دهد قیمت تمام شده بر متوسط مصرف کشور موثر است.
مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران در خاتمه از مردم خواست تا همکاریشان را بیشتر کنند چون با یک مدیریت معقول می‌توان به راحتی از پیک سال جاری عبور کرد.   

کد خبر: 56941
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۱۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.