English
شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اعلام فراخوان عمومی وزارت نیرو برای انتخاب مدیران جدید صنعت آب و برق

اعلام فراخوان عمومی وزارت نیرو برای انتخاب مدیران جدید صنعت آب و برق
وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در دولت دوازدهم از افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در بخش‌های مختلف دعوت به همکاری می‌نماید.

صبا به نقل از تسنیم، طبق اعلام رسمی وزارت نیرو، این وزارتخانه درصدد است به‌منظور انتخاب بخش دیگری از مدیران خود از بین داوطلبان واجد شرایط، پنج مدیر جدید خود را طی فرایند برگزاری آزمون، مصاحبه و رتبه‌بندی برای حضور در بخش‌های مربوطه انتخاب کند.

بر این اساس مدیرکل دفتر خصوصی‌سازی و امور مجامع وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، مدیر مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری تهران (RCUWM) و مدیر مرکز بین‌المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی جزو مراکزی خواهند بود که مدیران آن‌ها در این دوره از طریق فراخوان عمومی انتخاب خواهند شد.

پیش از این نیز برای نخستین بار در کشور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیروی دولت دوازدهم با اعلام فراخوان عمومی و پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه انتخاب شده بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست می‌توانند از 23 اردیبهشت لغایت ششم خردادماه به آدرس www.moe.gov.ir  مراجعه کنند.

کد خبر: 1725104
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۱۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.