English
سه شنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۲۳:۳۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سمینار سرمایه‌گذاری در انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور شرکت‌های ایتالیایی و ایرانی

سمینار سرمایه‌گذاری در انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور شرکت‌های ایتالیایی و ایرانی
سمینار سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور شرکت‌های ایتالیایی و شرکت‌های فعال داخلی فردا توسط ساتبا برگزار می‌شود.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، سمینار یک روزه سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر با هماهنگی سفارت ایتالیا در ایران و با حضور و مشارکت تعدادی از شرکت های ایتالیایی و نمایندگان بخش خصوصی و فعال ذی‌ربط داخلی، عصر روز سه شنبه مورخ ۲۹ خردادماه در محل سالن همایش این سازمان برگزار خواهد شد.
در این سمینار که فرصت مناسبی برای ایجاد ارتباط نزدیک میان صاحبان سرمایه، نمایندگان بخش های خصوصی و شرکت‌های فعال داخلی و خارجی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر است، مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات وزارت نیرو، قائم‌مقام سفارت ایتالیا، مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران، معاون توسعه بخش غیردولتی ساتبا و رئیس هیئت مدیره انجمن انرژی های تجدید پذیر ایران به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت.
این گزارش می‌افزاید در ادامه برگزاری سیمنار مذکور نشست‌های رو در رو فیمابین شرکت‌های ایرانی و ایتالیایی به منظور رسیدن به توافق‌های همکاری مشترک با هدف توسعه نیروگاه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر در ایران انجام می‌شود.

کد خبر: 58889
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۰۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.