English
جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰, ۲۳:۴۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نرم‌افزار کنتورهای هوشمند فراب از سازمان برنامه و بودجه کشور گواهی تایید فنی گرفت

نرم‌افزار کنتورهای هوشمند فراب از سازمان برنامه و بودجه کشور گواهی تایید فنی گرفت
«نرم‌افزار مدیریت کنتورهای هوشمند فراب» موفق به دریافت گواهی تایید فنی نرم‌افزار از سازمان برنامه و بودجه کشور شد.


صبا به نقل از روابط عمومی شرکت فراب، مهندس «سعید قنبری»، مجری طرح‌های کنتورهای هوشمند شرکت، این خبر را اعلام کرد و گفت: این نرم‌افزار در راستای اجرای تعهدات شرکت فراب در قراردادهای طرح فهام با شرکت توانیر و با تلاش همکاران فراب در مدیریت نرم‌افزار معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌ها و همچنین بخش کنتورهای هوشمند معاونت مهندسی، به‌صورت کاملاً بومی در فراب تولید شده و در نوع خود بی‌نظیر است.

قنبری در ادامه افزود: این نرم‌افزار، دو و نیم سال است که در دو منطقه شمال غرب کشور در شهر زنجان و جنوب کشور در شهر بوشهر، نصب شده و تحت بهره برداری تجاری توسط 13 شرکت توزیع برق قرار گرفته است.

 


نرم‌افزار کنتورهای هوشمند فراب از سازمان برنامه و بودجه کشور گواهی تایید فنی گرفت 2

مجری طرح‌های کنتورهای هوشمند شرکت فراب در ادامه گفت: نرم‌افزار مدیریت کنتورهای هوشمند فراب قادر است تعداد یک میلیون نقطه اندازه‌گیری را مدیریت کرده و داده‌های مورد نظر را از کنتورها در سراسر کشور دریافت و در دیتا بیس خود ذخیره کند.

وی سپس اظهار کرد: این نرم‌افزار همچنین می‌تواند در صورت نیاز دستورهایی همچون قطع و وصل کنتور از راه دور را صادر کند و تنها نرم افزاری است که قادر است تمام انواع کنتورهای هوشمند مورد تایید شرکت توانیر را پوشش دهد. قنبری در ادامه افزود: همچنین بخش مهمی از این محصول، رابط‌های مخابراتی مبتنی بر پروتکل‌های صنعتی هستند که به‌صورت کامل در داخل شرکت فراب و بر اساس استانداردهای تعیین‌شده، پیاده‌سازی شده‌اند.

کد اختصاصی -130999
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.