English
چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۳۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تحلیل جذابیت‌های اقتصادی فناوری هضم بیهوازی در تولید برق و حفظ محیط زیست

تحلیل جذابیت‌های اقتصادی فناوری هضم بیهوازی در تولید برق و حفظ محیط زیست
نشست تخصصی "بررسی و تحلیل جذابیت‌های فنی و اقتصادی فناوری هضم بیهوازی در مدیریت پسماندهای دام و طیور، تولید برق و حفظ محیط زیست " پنجم شهریورماه سال جاری در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی مربوط به طرح "توسعه فناوری‌های انرژی زیست‌توده"، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نشست تخصصی "بررسی و تحلیل جذابیت‌های فنی و اقتصادی فناوری هضم بیهوازی در مدیریت پسماندهای دام و طیور، تولید برق و حفظ محیط زیست" در تاریخ پنجم شهریورماه سال جاری، از ساعت 9 تا 12 در پژوهشگاه نیرو سالن رنجبر برگزار می‌گردد.
معرفی فناوری‌های متداول هضم بیهوازی منابع فضولات دامی، ظرفیت‌های متعارف واحدهای بیوگاز، تحلیل مزیت‌های فنی، اقتصادی و زیست‌محیطی، بررسی مشکلات و چالش‌های متقاضیان در بهره‌برداری از واحدهای بیوگاز، تحلیل جذابیت - توانمندی در توسعه کاربرد فناوری‌های بیوگاز و تحلیل مدل‌های تأمین مالی پروژه‌های بیوگاز از جمله محورهای این نشست می‌باشد.
در این نشست که با حضور مدیران، متخصصان، اندیشمندان و ذینفعان این حوزه تشکیل می‌گردد، در نظر است پس از ارائه موارد ذکرشده، بسترسازی لازم برای توسعه کاربرد واحدهای بیوگاز در کشور از طریق مشارکت تمامی ذینفعان صورت پذیرد.

کد خبر: 61510
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۳۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.