English
شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷, ۲۳:۰۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برگزاری گردهمایی فعالان استارتاپی نانو در صنعت برق به میزبانی پژوهشگاه نیرو

برگزاری گردهمایی فعالان استارتاپی نانو در صنعت برق به میزبانی پژوهشگاه نیرو
گردهمایی‌های فعالان استارتاپی کشور در حوزه فناوری نانو هم‌زمان با ششمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو صنعت برق به میزبانی پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ مرکز توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی پژوهشگاه نیرو، در نظر دارد  همزمان با برگزاری ششمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو که طی روزهای 30 مهرماه تا 2 آبان ماه سال جاری در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود، یکی از گردهمایی‌های مهم فعالان استارتاپی کشور در حوزه فناوری نانو را برگزار نماید. 
تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه نانو، برق و انرژی، ایجاد فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، از اهداف مهم این رویداد استارتاپی است. این استارتاپ  در قالب فعالیت‌های نظیر   برگزاری پنل‌های تخصصی فنی در حوزه نانو، اختصاص فضای نمایشگاهی جهت حضور استارتاپ‌ها و ارائه دستاوردها و ایده‌های نوین خود، برگزاری جلسات نشست و هم‌اندیشی با نمایندگان شرکت‌های متخصص و نقش‌آفرین در فضای استارتاپی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با محوریت روند شکل‌گیری استارتاپ های حوزه نانو، برق و انرژی، بررسی پیشران‌ها و موانع استارتاپ‌های این حوزه، چالش‌های موجود، علل موفقیت‌ها و شکست‌های استارتاپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های این حوزه در ایران، برگزار خواهد شد.
 مرکزتوسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی پژوهشگاه نیرو، از استارتاپ‌های فعال در زمینه‌های مختلف نانوکه بتوانند کاربرد محصول/ ایده خود را در حوزه برق و انرژی توسعه دهند، برای شرکت در این رویداد دعوت به‌عمل می‌آورد تا با حضور در جمع فعالان و صاحب‌نظران حوزه استارتاپ و نانو تکنولوژی، از این فرصت برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنند.

کد خبر: 61778
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳:۳۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.