English
پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱, ۰۴:۵۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه

مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه
پیرو تحولات اخیر در شرکت مقره سازی ایران در سال جاری و موفقیت ارزشمند در تولید و تحویل انواع مقره به ویژه مقره های بشقابی خطوط 400 کیلو ولت و مقره های پست فشار قوی 400 کیلو ولت در گپ و گفتی دوستانه و بدون تشریفات معمول پای صحبت دکتر کورنگی مدیر عامل شرکت نشستیم و سوال کردیم رایحه جدیدی از شرکت مقره سازی ایران به استشمام می رسد. از ابتدای سال 1397اخبار حاکی از بازگشت امید و تلاش و رونق به این صنعت حساس و مهم به گوش می رسد. و نشانه های دوران شکوفائی و رونق گذشته دیده می شود.

صبا در پاسخ دکتر کورنگی اظهار داشت، آری اطلاعات شما درست است و به لطف خدا رونق و شکوفائی در حال حدوث است. همانطور که می دانید سال 1396 برای این شرکت سال سختی بود، سال انباشت معضلات سالهای قبل که متاسفانه فضای نامساعد کسب وکار، بدهیهای وزارت نیرو به پیمانکاران، رقابت ناسالم و رشد فساد و مشکلات مدیریتی همگی موجب رکود جدی در این صنعت گردید. که با تمهیدات جدید و برنامه ریزی برای عبور از این بحران و استفاده از راهنمائی پیش کسوتهای این صنعت با تولدی جدید در منحنی عمر سازمانی شرکت مقره سازی ایران توانستیم امید و رونق را به شرکت بازگردانیم. البته ناگفته نماند عزم جدی نظام در حمایت از تولید داخل و جلوگیری از واردات بی رویه و مبارزه عملی با فساد در سال 1397 بر این رونق نقش به سزائی داشت که امیدوارم این اقدامات حکومت تداوم داشته باشد.

از دکتر کورنگی سوال کردیم که برنامه های عملیاتی شما چیست و تضمین تداوم آن چه می باشد.

دکتر کورنگی در پاسخ اظهار داشت ما به طور جدی به مدیریت حرفه ای باور داریم و بعنوان یک بخش خصوصی هوشمند بطور بنیادین به تفکیک مالکیت از مدیریت اعتقاد داریم. به تجربه و دانش که در این صنعت حرف اول را می زند ارج می نهیم و می دانیم این شرکت بعنوان تنها تولید کننده مقره های خطوط فشار قوی و پست های فشار قوی نقش حیاتی در پشتیبانی صنعت برق بویژه در شرائط تحریم ظالمانه و هجمه دشمنان نظام به میهن اسلامی را دارد.

 ما با تمام درک و شعورمان می فهمیم که دشمن زیر ساختهای توسعه کشور را هدف گرفته و با عمق وجدانمان آگاهیم که باید از رشد و توسعه و رفاه مردم کشور عزیزمان ایران دفاع کنیم. لذا با تمام توان و با استفاده از تجربیات گراسنگ مدیران دلسوز و ارزشی کشور که عاشقانه در صنعت کشور در سالهای دفاع مقدس و بازسازی جوانی و عمر خود را صرف آبادانی کشور کرده اند استفاده خواهیم کرد و این رونق و امیدی که مشاهده می فرمائید طلیعه گام نهادن در این مسیر است. ما نه تنها به پشتیبانی از وزارت نیرو در تامین مقره های مورد نیاز کشور می اندیشیم بلکه بطور بنیادین به فکر حضور فعال در بازسازی عراق و سوریه و افغانستان می باشیم. زیرا شرکت مقره سازی ایران از لحاظ توان تولیدی با استانداردهای جهانی  و با اتکاء به تجربه 40 ساله از نظر فنی و اقتصادی بهترین گزینه تامین مقره برای کشورهای مذکور می باشد.

فلذا هدف گذاری صادراتی در برنامه های استراتژیک این شرکت اولویت دارد.

در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت بیشتر برای تلاش گران عرصه صنعت برق از وقتی که آقای دکتر کورنگی در اختیار سایت صبا قرارداد قدردانی به عمل آمد.

سپاس
 
مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه 6
 مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه 5
 مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه 4
 مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه 3
 مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه 2
 مقره سازی ایران1397 آغازی جدید بر بال 35 سال تجربه 1

کد اختصاصی -131208
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.