English
سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مشارکت بسیج برای توسعه نیروگاه‌های خورشیدی خانگی در کشور

مشارکت بسیج برای توسعه نیروگاه‌های خورشیدی خانگی در کشور
با امضای توافق‌نامه‌ای بین فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و رئیس ساتبا تولید انبوه نیروگاه‌های خانگی و کشاورزی با سازماندهی نیروهای بسیجی سراسر کشور اجرایی می‌شود.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، صبح امروز (یکشنبه) تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا)، سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و مرکز بسیج وزارت نیرو منعقد شد.
بر اساس این تفاهم‌نامه که توسط 
داود طارمی فرمانده بسیج وزارت نیرو، علی اصغر شهبازی رئیس بسیج مهندسین و سیدمحمد صادق‌زاده رئیس سازمان ساتبا به امضا رسید، مقرر شده است با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات تبلیغی، آموزشی و اجرایی بسیج در قالب گروه‌های جهادی به‌منظور ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی خانگی و کوچک در راستای اهداف و برنامه‌های وزارت نیرو برای توسعه صنعت برق کشور استفاده شود.

همچنین به منظور ایجاد هم‌افزایی برای توسعه نیروگاه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور به‌ویژه نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در مناطق محروم و روستایی با بهره‌مندی از توان فنی و اجرایی بسیج، این مهم از طریق حمایت‌های لازم از سوی وزارت نیرو، ساتبا و سازمان بسیج کشور محقق خواهد شد.
گفتنی است، از تاریخ امضای تفاهم‌نامه به مدت دو سال، مفاد تفاهم‌نامه ضمانت اجرایی دارد و پس از آن با موافقت طرفین قابل تمدید خواهد بود.
کد خبر: 66355
۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۵۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.