English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۵:۲۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نخستین استارت آپ ویکند فراگیر حوزه آب در ایران برگزار می‌شود

نخستین استارت آپ ویکند فراگیر حوزه آب در ایران برگزار می‌شود
نخستین استارت آپ ویکند فراگیر حوزه آب در ایران، 23 آبان‌ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، همایش «استارت آپ ویکند اوتر» از 23 آبان‌ماه به مدت سه روز با هدف پرورش ایده‌هایی که در حوزه آب دارای خلاقیت و نوآوری هستند در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار می‌شود.
این رویداد که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمیسیون ملی یونسکو ایران، پژوهشکده فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس، وزارت صنعت معدن و تجارت، موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو و... برگزار می‌شود، میزبان کار آفرینان، کارشناسان و اساتید حوزه‌ آب و با هدف یادگیری فرآیند کارآفرینی در این زمینه، شبکه سازی و کمک به محیط زیست خواهد بود.
این همایش درصدد است تا از دیدگاه دیگری به مسئله بحران آب نگاه کند بنابراین ایده‌ها در این رویداد در شش کارگروه علوم انسانی، علوم پایه، علوم مهندسی و تکنولوژی، گروه هنر، معماری و طراحی، گروه دانش آموزی (شرکت کنندگان این گروه ملزم به داشتن ایده می باشند) و گروه آزاد (شامل عموم مردم و صاحبان ایده) دسته‌بندی شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد به سایت www.swnaji.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 02182883950 داخلی 16 تماس بگیرند.

کد خبر: 66356
۱ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.