English
سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

رویکردهای جدید مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق

رویکردهای جدید مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق
مشاور وزیر نیرو و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق، پشتیبانی «صنعتی و حاکمیتی» و نیز پشتیبانی «مدیریت کیفی و محیط زیستی» صنایع آب و برق را جزو رویکردهای جدید این مرکز برشمرد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، فرهاد یزدان دوست با  بیان این مطلب اظهار کرد: این مرکز با توجه به نیازهای روز در تلاش برای فراهم کردن پشتیبانی‌های لازم در زمینه‌های صنعتی، حاکمیتی و محیط زیستی و اهتمام به ایجاد هماهنگی شایسته با نگرش در هم‌تنیدگی (نکسوس) برنامه‌ها و اقدامات صنعتی- محیط زیستی آب، آبفا، برق و انرژی در وزارت نیرو در ابعاد بخشی، ملی و بین‌المللی خواهد بود.
وی همچنین توجه به احکام قانونی برنامه‌های توسعه‌ای کشور، مصوبات شورای عالی حفاظت محیط زیست، قانون هوای پاک و همچنین ایجاد ساختار و تقویت مبانی محیط زیستی در دستگاه‌های دولتی و نیز اجرای اهداف کوچک‌سازی و چابک‌سازی ساختارهای دولتی  را بخش دیگری از اهداف این مرکز برشمرد.
مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل ادامه داد: به منظور تقویت ساختارها و اقدامات HSE در وزارتخانه درصددیم تعامل شایسته‌ای با دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل، معاونت تحقیقات و منابع انسانی و معاونت حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی برقرار شود تا ضمن تقسیم وظایف، امکان هم‌افزایی و تعامل هر چه بیشتر اقدامات و برنامه‌های ایمنی و بهداشت در وزارت نیرو فراهم گردد.
وی با اشاره به انتخاب نسترن رحیمی، به عنوان معاون پشتیبانی صنایع آب و برق این مرکز گفت: وی از نیروهای با سابقه و فعال محیط زیستی وزارت نیرو بوده و دارای تجربیات ملی و بین المللی ارزشمندی هستند و امیدواریم مرکز پشتیبانی با همراهی همکاران و تمامی دست اندرکاران، بتواند نقشی موثر در تعاملات و همکاری‌های درون سازمانی و بین بخشی در دو رویکرد فوق، ایفا نماید.

کد خبر: 66337
۱ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.