English
سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران منصوب شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران منصوب شد
مدیرعامل آبفای استان تهران در آیین معرفی مدیرعامل جدید شرکت آبفای منطقه یک تهران گفت: تغییرات در چارچوب سیاست‌های وزارت نیرو به‌زودی در فرایندهای کاری آبفای استان تهران صورت می‌گیرد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمدرضا بختیاری با بیان این مطلب ادامه داد: اصول کلی فعالیت‌ها طبعا نسبت به گذشته تغییری نخواهد کرد و ماموریت این شرکت هم‌چنان تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی و جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب است، اما روند انجام خدمات، تغییراتی خواهد داشت.
در این نشست، با حکمی از سوی بختیاری، ابراهیم یزدیان به عنوان مدیرعامل جدید آبفای منطقه یک تهران منصوب و احمد سلامت مدیرعامل پیشین این شرکت به سمت مشاور مدیرعامل معرفی شد.
مدیرعامل آبفای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت چرخش مدیران اظهار داشت: پُست‌ها و مسئولیت‌ها امانت‌هایی نزد ما هستند که باید با خدمت صادقانه و مسئولیت‌پذیری در طول تصدی‌شان آن‌ها را به دیگران تحویل دهیم.
بختیاری آبفای منطقه یک تهران را یکی از مهم‌ترین شرکت‌های زیرمجموعه شرکت آب و فاضلاب استان تهران عنوان کرد و گفت: شایسته بود مدیر لایقی هم‌تراز آقای سلامت برای این شرکت در نظر گرفته می‌شد که به‌حمدالله با حضور یزدیان این مهم تامین شد.

کد خبر: 66422
۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۵۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.