English
سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نمایشگاه آب فرصت خوبی را برای جذب سرمایه بخش خصوصی فراهم می‌کند

نمایشگاه آب فرصت خوبی را برای جذب سرمایه بخش خصوصی فراهم می‌کند
سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیستان آب و فاضلاب ایران ظرفیت مناسبی را برای ارتباط هر چه بیشتر شرکت‌های داخلی و خارجی و جذب سرمایه بخش خصوصی فراهم کرده است.


صبا به نقل از
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، بهروز مرادی با تاکید بر اینکه برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران فرصت مناسبی برای ارائه آخرین دستاوردهای حوزه آب و آبفا دست اندرکاران و سازندگان شرکت‌های داخلی و خارجی است، گفت: این رویداد بین‌المللی زمینه آشنایی مصرف کنندگان و سازمان‌های بیرونی با توانمندی‌های تولیدکنندگان را به خوبی فراهم می‌کند و فرصت خوبی را برای جذب سرمایه فراهم می‌کند.
وی با اشاره به اینکه این رویداد بین‌المللی ظرفیت مناسبی را برای ارتباط هر چه بیشتر شرکت‌های داخلی و خارجی فراهم کرده است، عنوان کرد: صدور خدمات فنی و مهندسی با توجه به ظرفیت‌های بسیار شرکت‌های مهندسی ایرانی فعال در صنعت آب، باید به‌عنوان یکی از اولویت‌ها دیده شود، چرا که امکان توسعه در این بخش بسیار زیاد است.
مرادی افزود: دولت به موضوع توسعه صدور خدمات فنی و مهندسی ایرانی به خارج از مرزهای کشور توجه دارد اما ضرورت دارد که دولت استراتژی مشخصی برای فعالیت بخش خصوصی در خارج از مرزها تعیین کند.
سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران یادآور شد: اخیراً نمایندگانی از کشور عمان از طرح‌های شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران دیدن کردند و بسیار ابراز تمایل داشتند که بخش خصوصی ایرانی بتواند پروژه‌های مدرن آبی همچون پروژه‌هایی را که در ایران اجرا شده است در کشورشان اجرا کنند.

کد خبر: 69609
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.