English
سه شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۰:۲۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

علی قندی:عدم پرداخت تسهیلات بانکی مانع حرکت بخش خصوصی است

علی قندی:عدم پرداخت تسهیلات بانکی مانع حرکت بخش خصوصی است
مدیرعامل شرکت آب شیرین کن نورویژه:عدم پرداخت تسهیلات بانکی به بخش خصوصی مانع اصلی حرکت آن ها در صنایع به ویژه صنعت آب و برق است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از موج ، علی قندی گفت: پروژه های زیادی در صنعت آب و برق وجود دارد اما به دلیل کمبود منابع مالی در بخش خصوصی، امکان سرمایه گذاری در این پروژه ها از خصوصی ها گرفته می شود.
وی در خصوص فعالیت هایی که در زمینه آب شیرین کن انجام داده است بیان کرد: ما در بسیاری از پروژه های دولتی حضور فعال داشته ایم و به امر شیرین کردن آب در مناطق مختلف می پردازیم.
وی اضافه کرد: از جمله پروژه هایی که توسط ما انجام شده است می توان به پروژه شیرین کردن آب قم که در سال 85 به پایان رسید، پروژه بندرعباس و پروژه عسلویه که از سال 84 به بهره برداری رسیده اشاره کرد.
این فعال بخش خصوصی در مورد پروژه عسلویه گفت: این قرارداد به مدت 20 سال از سال 84 منعقد شده و تا سال 1404 ادامه دارد که ما در این مدت متعهد شده ایم که روزانه 10 هزار مترمکعب آب را شیرین کرده و عرضه کنیم.
وی در خصوص بزرگترین پروژه آب شیرین کن در استان چابهار اظهار داشت: در این قرارداد به مدت 15 سال متعهد شده ایم که روزانه 15 هزار مترمکعب آب تولید کرده وتحویل دهیم که در حال حاضر این پروژه در مرحله ساخت تجهیزات ساختمانی است و همچنین قرارداد تجهیزات خارجی آن نیز منعقد شده است.
مدیرعامل شرکت آب شیرین کن نورویژه در خصوص دیگر پروژه آب شیرین کن این شرکت گفت: در سال جاری پروژه آب شیرین کن هندیجان در استان خوزستان را آغاز کرده ایم که طی آن آب لب شور رودخانه زهره را شیرین می کنیم.
وی افزود: در این طرح نیز متعهد شده ایم که روزانه 7500 مترمکعب آب را شیرین کنیم

موج
۲۱ مهر ۱۳۸۷ ۰۹:۴۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.