English
جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹, ۲۲:۲۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ساختن ایران اسلامی، ماموریت الهی همه ماست

ساختن ایران اسلامی، ماموریت الهی همه ماست
رییس‌‏جمهور گفت: امروز شاهد به نتیجه رسیدن تلاش خادمان ملت در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) هستیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایلنا ،  محمود احمدی‌‏نژاد در در مراسم افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی با بیان اینکه امروز 700 میلیارد تومان سرمایه‌‏گذاری در استان خراسان رضوی به بهره‌‏برداری رسید، اظهار داشت: امروز ساختن ایران یک ماموریت الهی برای همه ماست. وی ادامه داد: مسوولیت امروز مضاعف است زیرا از یک سو باید جان‌‏های تشنه معارف الهی را سیراب کنیم و از سوی دیگر باید ایران را به عنوان یک الگو بسازیم و در برابر بشریت قرار دهیم.
وی خاطر نشان کرد: در دورانی قرار داریم که ابرقدرت‌‏ها با ادعاهای زیبا بیشترین لطمه را در طول تاریخ به فرهنگ، اندیشه و روابط اجتماعی بشر وارد کردند و همین امر باعث شد به سرعت دل‌‏ها و جان‌‏های جهان به سمت ملت ایران معطوف شود.

رییس‌‏جمهور با تاکید بر اینکه برای رسیدن به توسعه، تهیه زیرساخت‌‏ها امری اساسی است، گفت: در این راستا شاهد انجام کارهای بسیار بزرگی از سوی خادمین ملت بودیم که از آن‌‏جمله شروع اجرای 16 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی در کشور طی سه سال اخیر است.
وی ادامه داد: بهره‌‏برداری از 12 هزار مگاولت ظرفیت نیروگاهی در کشور در 3 سال گذشته برای دولت افتخار بزرگی محسوب می‌‏شود.
احمدی‌‏نژاد با تقدیر از تلاش‌‏های مدیران خراسان رضوی در توسعه استان گفت: از دهه فجر سال گذشته تا امروز شاهد به بهره‌‏براری رسیدن 2 هزار میلیارد تومان سرمایه‌‏گذاری در استان هستیم که نشان از سرعت بالای فعالیت‌‏ها و تلاش‌‏ها در این منطقه از کشور است.
وی با اشاره به برخی تحریم‌‏ها علیه کشورمان گفت: با ایستادگی ملت ایران و رهبری گران‌‏قدر، قلدری این ابرقدرت‌‏ها در هم شکسته است، به طوری که آنها امروز دیگر نگران ما نیستند بلکه نگران خودشان هستند که چطور پایه‌‏های اقتصاد آنها در حال متلاشی شدن است.

ایلنا
۲۱ مهر ۱۳۸۷ ۰۹:۳۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.