English
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۰۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جشنواره پاییزه مدیریت انرژی در یزد برگزار می‌شود

جشنواره پاییزه مدیریت انرژی در یزد برگزار می‌شود
جشنواره پاییزه انرژی با مشارکت سازمان توسعه صنعتی ملل متحدUNIDO، شرکت فولاد آلیاژی ایران و سازمان‌های تولید و پخش فرآورده‌های نفتی، برق، گاز و آب هفته آخر آبان ماه در جهانشهر یزد برگزار می‌شود.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در حاشیه نشست با رییس و مدیر انرژی و تاسیسات فولاد آلیاژی ایران با اعلام این خبر گفت: با برگزاری جشنواره پاییزه افزون بر 10 هزار نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم با مفاهیم مدیریت انرژی آشنا می‌شوند.
"محمد میرشمس" افزود: آموزش مستقیم مفاهیم بهره وری انرژی در حوزه صنایع، فرهنگ سازی و تغییر رفتار در شیوه مصرف به صورت چهره به چهره، برپایی نمایشگاه بهره وری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد مختص مدیران، کارگران و خانواده‌ها از مهم‌ترین اهداف این جشنواره به شمار می‌رود.
وی برقراری ارتباط پویا و سازنده بین کارشناسان بهره وری انرژی و شاغلان بخش صنعت را با اهمیت دانست و گفت: امیدواریم با برگزاری موفق این جشنواره پنج روزه، کاهش پنج تا 10 درصدی مصرف انرژی در بخش صنعت و خانگی خانواده بزرگ فولاد آلیاژی ایران را شاهد باشیم.
مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، پرداختن به موضوع بهینه‌سازی مصرف انرژی را یک وظیفه ملی برشمرد و اظهار کرد: دفتر مدیریت مصرف برق با بهره گیری از توانمندی کارشناسان مجموعه خود، برای برگزاری اثربخش و موثر جشنواره های پاییزه در سطح استان و فرهنگ‌سازی گسترده مدیریت انرژی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

کد خبر:73353
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۰۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.