English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۰۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

صدور 200 هزار کنتور ساخت داخل توسط یک شرکت دانش بنیان

صدور 200 هزار کنتور ساخت داخل توسط یک شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان الکترونیک افزار آزما در دو سال گذشته نزدیک به 200 هزار عدد کنتور توسط شرکت الکترونیک افزار آزما صادر کرده است.

صبا به نقل از پاون، میثم جلالی، سرپرست بازاریابی شرکت دانش بنیان الکترونیک افزار آزما در حاشیه نمایشگاه هجدهم صنعت برق گفت: بازار کنتور کشور با حضور شرکت الکترونیک افزار آزما از واردات کنتور بی‌نیاز شد و که این مهم سهم بزرگی در خروج ارز از کشور داشت. این شرکت از سال 1380 که به صورت جدی وارد عرصه تولید کنتورهای برق شد تا کنون نقش به سزایی در بخش تولید کنتور و خودکفایی کشور در این زمینه داشته و اکنون 80 الی 85 درصد از سهم بازار داخلی کنتورهای برق را به خود اختصاص داده است.
وی درباره واردات کنتور پیش از خودکفایی در کشور نیز عنوان کرد: قبلا کنتورها از کشورهای مختلفی از جمله فرانسه از اروپا و چین از کشورهای اسیایی وارد می شد که اکنون با توجه به اتفاقات و پیشرف ما در این زمینه خوشبختانه واردات کنتور به آن شدت اتفاق نمی افتد.
جلالی در راستای اهداف صادراتی شرکت نیز عنوان کزد: از 4 سال پیش، صادرات را به عنوان یکی از اهداف خود قرار دادیم و برای رسیدن به این هدف در 40 نمایشگاه بین المللی و معتبر خارجی حضور داشتیم.
وی با اشاره به مشکلات موجود در بخش صادرات افزود: با وچود تمام مشکلات شرکت دانش بنیان الکترونیک افزار آزما در سال 96 به عنوان صادرکننده ملی شناخته شد و این تلاش ادامه خواهد داشت تا بتوانیم کشورهای منطقه را به عنوان بازار هدف و در قدم بعدی کشورهای اروپایی و افریقایی را پوشش دهیم.
سرپرست بازاریابی شرکت دانش بنیان الکترونیک افزار آزما تصریح کرد: اکنون کشورهای افغانستان، ترکمنستان، عمان و عراق هدف های صادراتی ما هستند که به تعدادی از انها صادرات صورت می گیرد و با تعدادی دیگر در حال پیشبرد مذاکرات خد برای آغاز صادرات هستیم.
وی در راستای میزان صادرات کنتور این شرکت نیز اظهار کرد: در دو سال گذشته نزدیک به 200 هزار عدد کنتور توسط شرکت الکترونیک افزار آزما صادر شده است که ارزش آن به یک میلیون دلار می رسد.

کد خبر:73249
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۱۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.