English
سه شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۱۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

باید از طرف مردم از وزارت نیرو تشکر کنم

باید از طرف مردم از وزارت نیرو تشکر کنم
رئیس‌جمهوری در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی آذربایجان غربی گفت: وزارت نیرو تابستان خیلی سختی را پشت سر گذاشت و باید از طرف مردم ایران از وزارت نیرو تشکر کنم.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حجت الاسلام و المسلمین "حسن روحانی" دوشنبه شب در آیین افتتاح طرح های عمرانی استان که به صورت ویدئو کنفرانس در ادامه توضیحات وزیر نیرو درباره طرح نیروگاهی ماکو برگزار شد، اظهار داشت: امسال به خاطر کمبود منابع آب تابستان سختی داشتیم، به طبع آن نیرگاه‌های آبی نیز نمی‌توانستند فعال باشند و وزارت نیرو برای تامین آب و برق تلاش فوق‌العاده‌ای انجام داد.
وی ادامه داد: در دولت شاهد بودم که چگونه ماه‌ها و روزها برای وزارت نیرو دیر می‌گذشت، تابستان برای ما سه ماه بود اما برای وزارت نیرو چند سال طول کشید و لازم می‌دانم از مجموعه وزارت نیرو تشکر کنم.
روحانی با قدردانی از صبر و تحمل و همکاری مردم در طول تابستان ادامه داد: مردم اگر همکاری نداشته باشند هیچ جا موفق نخواهیم بود و در مصرف آب و برق و گذراندن تابستان سخت نیز نقش اصلی را مردم برعهده داشتند.
رئیس‌جمهور تصریح کرد: خوشحالیم که طبق اعلام وزیر نیرو، در دولت یازدهم و دوازدهم 6 هزار میلیارد تومان در زمینه آب و طرح‌های آبفای 
استان آذربایجان غربی صرف شده که رقم بسیار چشم‌گیری است و ما همه باید شکرگزار این نعمت باشیم. این امر نشان می‌دهد که در شرایط سخت توانستیم کار بسیار مهمی انجام دهیم.

روحانی با بیان اینکه همگام با وزارت نیرو و بانک‌ها، بخش خصوصی نقش مهمی در ایجاد زیرساخت‌های آب و نیروگاه‌ها داشته است، ادامه داد: بخش خصوصی در این زمینه بسیار کوشا بوده و نقش آنها در زمینه آب و توسعه نیروگاه‌ها ارزشمند بوده است.

کد خبر:73530
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۲۳:۲۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.