English
پنج شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹, ۰۸:۱۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نقل قول از وزیر اقتصاد در برکناری رئیس خصوصی سازی کذب درآمد

نقل قول از وزیر اقتصاد در برکناری رئیس خصوصی سازی کذب درآمد
یک مقام آگاه در وزارت امور اقتصادی و دارایی، ادعای مطرح شده از سوی یکی از نمایندگان مجلس درباره قول وزیر اقتصاد برای برکناری رییس سازمان خصوصی سازی را رد و اعلام کرد: در این زمینه وزیر اقتصاد با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی صحبتی نداشته است.

صبا به نقل از ایرنا، وی که خواست نامش ذکر نشود، تاکید کرد: احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس به تازگی مدعی شده که دژپسند قول برکناری رییس سازمان خصوصی سازی را داده زیرا به ادعای این نماینده وی تخلفات زیادی در واگذاری بنگاه های دولتی داشته است.
این مقام آگاه چنین نقل قول هایی را ناشی از برداشت نادرست نمایندگان دانست و تاکید کرد: «اصولا سلباً یا ایجاباً در این زمینه صحبتی از سوی آقای دژپسند مطرح نشده است.»
«میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی» رئیس سازمان خصوصی سازی اوایل آذر ماه امسال در گفت و گو با ایرنا با انتقاد از سنگ اندازی در مقابل واگذاری ها گفت: با وجود اینکه بنگاه ها را بیش از قیمت پیش بینی شده می فروشیم اما همواره این سازمان را به ارزان فروشی متهم می کنند.
وی اظهار داشت: وقتی مزایده ای برگزار می شود افراد شرکت نمی کنند، یا اینکه شرکت می کنند اما قیمت پایین پیشنهاد می کنند و برنده نمی شوند؛ در چنین شرایطی وقتی فرد دیگری برنده می شود ادعا می کنند که به «ثمن بخس» (نیم بها) یا افراد نا اهل فروخته شده است.
پوری حسینی با بیان اینکه تمام کارهای سازمان خصوصی سازی مطابق قانون است، افزود: تاکنون هر چه انجام دادیم براساس قانون بوده و غیر از این نیز از سازمان خصوصی انتظار نمی رود.

کد خبر: 83145779
۴ دی ۱۳۹۷ ۲۲:۳۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.