English
سه شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۴۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آگهی استخدام سازمان آتش نشانی تهران

استخدام در سازمان آتش نشانی تهران

تاریخ انقضا :1397/11/28

آزمون ورزشی و آمادگی جسمانی برای داوطلبان استخدام در بخش عملیات سازمان آتش نشانی تهران به مدت ۴۵ روز کاری دراین سازمان برگزارمی شود.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، حسین پرندوش مدیر منابع انسانی سازمان آتش نشانی تهران با ابراز این مطلب افزود: این آزمون از روز شنبه ۱۵ دی ماه آغاز شده است که تا ۲۸ بهمن امسال ادامه خواهد یافت.
وی گفت: برای استخدام در بخش عملیات این سازمان، پس از فراخوانی که از طریق روزنامه همشهری و سایت ۱۲۵ آتش نشانی ارائه شد، بیش از ۸۵۰۰ نفر ثبت نام کردند که در مرحله نخست، آزمون علمی توسط سازمان سنجش کشور برای این داوطلبان طی یک روز در ۴ حوزه امتحانی(دانشگاه های "امیرکبیر"، "تهران"، "علوم اجتماعی و تربیت بدنی" و "شهید رجایی") برگزار شد.
مدیر منابع انسانی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به انجام مرحله دوم استخدام که به صورت عملی ورزشی برگزار می شود، اظهار داشت: شرکت کنندگان زیر نظر کارشناسان و مربیان فدراسیون دو و میدانی کشور در این آزمون در پنج مرحله مختلف شامل؛ دوی ۴ در ۹ متر، بارفیکس، دراز ونشست، برداشتن وزنه ۳۰ کیلویی و همچنین دوی استقامت ۵۴۰ متر در محل مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با یکدیگر به رقابت می پردازند.
وی با اعلام این که روزانه ۳۰۰ نفر از داوطلبان را برای شرکت در این آزمون از بین داوطلبان فراخوان داده ایم، اضافه کرد: برای انجام این آزمون ورزشی به طور میانگین هر روز بین ۲۴۰ تا ۲۵۰ نفر از داوطلبان حضور می یابند که از میان این افراد با توجه به نقص مدارکی که دارند تقریبا ۲۰۰ تا ۲۱۰ نفر به صورت روزانه آزمون می دهند. به سایرین هم بر اساس نواقص در مدارکشان فرصت داده می می شود که در روزهای آینده در این مجموعه ورزشی حضور پیدا کرده و در آزمون شرکت کنند.
حسین پرندوش در پاسخ به این سوال که چه زمانی نتایج نهایی قبول شدگان این آزمون ها اعلام خواهد شد، گفت: ما سعی می کنیم نتایج را در اواخر امسال از طریق سایت ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام کنیم.
وی در مورد فرصت اعتراض داوطلبان ابراز داشت: با توجه به اینکه آزمون علمی توسط سازمان سنجش آموزش کشور و آزمون عملی ورزشی نیز با همکاری و توسط فدراسیون دو و میدانی ایران انجام می گیرد، می توانیم اعلام کنیم یکی از سالم ترین آزمون های استاندارد در سطح کشور را برگزار کرده ایم چرا که مراکز برگزار کننده این آزمون ها جزو به نام ترین و معتبرترین نهادها هستند و صحت آزمون ها بسیار بالا است بنابراین اعتراض ها بسیار محدود خواهند بود.
وی ادامه داد: نمی توانم بگویم که زمانی برای پاسخگویی به اعتراض ها در نظر نمی گیریم قطعا حق داوطلبان است که اگر اعتراض داشته باشند به ما مراجعه کنند و ما باید پاسخگوی آنان باشیم. این زمان محدود و قطعاً کوتاه است.
وی در پایان در خصوص نفرات برگزیده در این آزمون ها اظهار داشت: با توجه به مجوز شهرداری تهران به این سازمان برای جذب نیروی جدید آتش نشان، در این دوره ۱۸۰ نفر نیروی عملیاتی جذب این سازمان خواهند شد.
مهدی قربانعلی کارشناس هسته گزینش سازمان آتش نشانی تهران نیز در مورد مراحل بعد از قبولی داوطلبان، گفت: از قبول شدگان آزمون های علمی و عملی، تست سلامت جسمانی اخذ می شود تا افراد سالم جذب سازمان شوند و همچنین پس از تائید سلامت آنان، واحد گزینش سازمان تحقیقات و بررسی های لازم را انجام خواهند داد تا کسانی که صلاحیت لازم را دارا هستند به این سازمان معرفی شوند.

بازارکار
۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۵۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.