English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۰:۴۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون جدید هماهنگی توزیع شرکت توانیر منصوب شد

معاون جدید هماهنگی توزیع شرکت توانیر منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توانیر، غلامعلی رخشانی‌مهر به عنوان معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر معرفی و از خدمات ارزشمند دکتر حقی‌فام معاون سابق هماهنگی توزیع این شرکت تقدیر شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مدیرعامل شرکت توانیر در جلسه معارفه معاون هماهنگی توزیع شرکت، پیک تابستان امسال را مهمترین اولویت صنعت برق کشور برشمرد و بر لزوم تمرکز مجموعه برق در پیگیری طرح‌های مدیریت مصرف تاکید کرد.
محمدحسن متولی‌زاده با ارج نهادن بر همدلی و همکاری ارزشمند در صنعت برق، بحران سیل اخیر را مصداقی از این همدلی در کشور عنوان کرد که نمود عینی آن را در بخش برق شاهد بودیم.
وی ادامه داد: قدردانی رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و استانداران از تلاش های همکاران صنعت برق در این بحران از افتخارات مجموعه برق کشور محسوب می‌شود و حاکی از توانمندی صنعت برق کشور در هماهنگی و بسیج امکانات برای انجام کارهای بسیار بزرگ است.
متولی زاده تاکید کرد: صنعت برق باید با بهره‌گیری از تجربه اخیر، برای بروز بحران‌های احتمالی در آینده نیز به لحاظ تجهیز ماشین آلات و مقاوم سازی شبکه از آمادگی لازم برخوردار باشد.
وی در خصوص این انتصاب نیز گفت: این جابه جایی بنا بر تمایل دکتر حقی‌فام به ادامه فعالیت‌های علمی و دانشگاهی و با توجه به درخواست دانشگاه برای حضور وی، که مورد موافقت وزیر نیرو نیز قرارگرفت، انجام شد.
مدیرعامل توانیر با اشاره به سوابق غلامعلی رخشانی‌مهر در استان سیستان و بلوچستان که از مناطق محروم کشور محسوب می شود، ابراز امیدواری کرد معاونت هماهنگی توزیع توانیر با کمک همکاران ستاد صنعت برق کشور و مدیران مجموعه شرکت های توزیع، با بهره گیری از ظرفیت های بالای این بخش، نتایج خوب و ممتازی را حاصل کند.
بر پایه این گزارش، معاون جدید هماهنگی توزیع توانیر نیز در این جلسه بر عزم این معاونت در پاسداشت دستاوردهای این بخش و تلاش در جهت ارتقای توانمندی ها با همت مجموعه ستاد و شرکت های توزیع تاکید کرد.
در پایان مراسم، متولی‌زاده ضمن تجلیل از خدمات ارزشمند محمودرضا حقی‌فام معاون سابق هماهنگی توزیع توانیر، غلامعلی رخشانی‌مهر را به عنوان معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر معرفی کرد.

کد خبر: 78125
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۴۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.