English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۰۰:۲۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایلنا؛اعتبارات برای جلوگیری از سیلاب ها ناچیز است

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایلنا؛اعتبارات برای جلوگیری از سیلاب ها ناچیز است
مجموعه وزارت نیرو در استان کهگیلویه و بویراحمد هم در زمان سیلاب و هم در زمان امدادرسانی بعد از سیلاب ها مدیریت خوبی از خود نشان داده و البته در بحث پیشگیری از سیلاب ها، شرکت آب منطقه ای این استان در بخش ساماندهی رودخانه های مارون و ایدنک، باشت، پل بشار یاسوج و قلعه رئیسی کهگیلویه عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده‌اند.

صبا مجموعه وزارت نیرو در استان کهگیلویه و بویراحمد هم در زمان سیلاب و هم در زمان امدادرسانی بعد از سیلاب ها مدیریت خوبی از خود نشان داده و البته در بحث پیشگیری از سیلاب ها، شرکت آب منطقه ای این استان در بخش ساماندهی رودخانه های مارون و ایدنک، باشت، پل بشار یاسوج و قلعه رئیسی کهگیلویه عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده‌اند.

باوجود اقدامات قابل تقدیری که مجموعه وزارت نیرو، کشور و مدیریت بحران داشته اند اما هم اکنون رودخانه های این استان نیازمند لایه روبی است.

اگرچه تعیین حریم و بستر رودخانه ها بعهده وزارت نیرو است اما آزادی سازی این حریم ها با همکاری دستگاه قضایی و با مسوولیت شرکت آب منطقه ای باید انجام شود.

سدها مهمترین عامل کنترل سیلاب ها بوده به شرط اینکه در پایین دست، حریم و بستر رودخانه ها رعایت شود. ساخت سدها در هرنقطه ای از کشور بایستی براساس مطالعه و نیازهای آن منطقه باشد و اینکه برخی می گویند ساختن سدها نیاز نیست انتقاد درستی نیست.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۴۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.