English
یکشنبه، ۲۳ مرداد ۱۴۰۱, ۰۵:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مشاهدات عجیب مردی درباره خروج روح از بدن/ افرادی که خشونت‌آمیز می‌میرند روحشان سردرگم و آشفته است

یک دانشمند با دوربینی ویژه لحظه خروج تدریجی روح از بدن در هنگام مرگ را به تصویر کشاند و نتیجه مشاهداتش را رسانه‌ای کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، «کنستانتین کورتکوف» دانشمند روسی می‌گوید که روح ابتدا از ناف و سر جسم را ترک می‌کند و آخرین اعضایی که روح از آن‌ها خارج می‌شود ران و قلب هستند قبل از آنکه به جهان لامتناهی منتقل شود.

وی همچنین به این نتیجه رسید که روح افرادی که به صورت خشونت آمیز و یا غیرمنتظره می‌میرند، در حالتی از آشفتگی و سردرگمی بسر می‌برند.

تکنولوژی که کوروتکوف دانشمند روسی آن را توسعه داده است، به عنوان یک تکنولوژی پزشکی توسط وزارت بهداشت روسیه ثبت شده و تاکنون توسط بیش از ۳۰۰ پزشک در جهان برای درمان فشار‌های روحی و تشخصی پیشرفت برخی بیماری‌ها مانند سرطان استفاده شده است. کورتکوف می‌گوید که این تکنولوژی در به تصویر کشیدن انرژی می‌تواند در کشف انواع اختلالات جسمی و نیز تشخیص سریع این اختلالات و توانایی‌های عقلی یک فرد نیز استفاده شود.

کنستانتین کورتکوف بیش از ۲۰۰ مقاله در مجلات فیزیک و زیست شناسی به رشته تحریر درآورده است و ۱۷ گواهی ثبت اختراعات بیوفیزیکی است. او از بیش از ۳۰ سال پیش تاکنون به عنوان یک پژوهشگر فعالیت می‌کند و در باره هر انچه که مربوط به فکر و روح است، تحقیق می‌کند و در بیش از ۴۳ کشور در جهان جلسات درس و دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

باشگاه خبرنگاران
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۲۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.