English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۲۲:۴۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

شانزدهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و ارمنستان تیرماه امسال برگزار می‌شود

شانزدهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و ارمنستان تیرماه امسال برگزار می‌شود
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: شانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ارمنستان ۱۲ و ۱۳ تیرماه امسال در تهران برگزار می‌شود.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، همایون حائری عصر امروز در دیدار با آرتاشس تومانیان، سفیر ارمنستان در تهران با بیان این 
مطلب افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی وزارت نیرو به عنوان رئیس ایرانی کمیسیون مشترک، نشست کمیته پیگیری اجلاس پانزدهم نیز هفته سوم خردادماه با حضور نهادها و دستگاه‌های عضو کمیسیون برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این نشست ضمن بررسی آخرین وضعیت همکاری‌های دو کشور و توافقات صورت گرفته در اجلاس پانزدهم، مسائل مطرح برای ارایه در اجلاس شانزدهم مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با تاکید بر اینکه درصدد تعریف فعالیت‌های جدید برقی میان دو کشور هستیم، ادامه داد: این امکان وجود دارد که بتوانیم با همکاری یکدیگر کارخانجات و شرکت‌های مشترکی در حوزه انرژی راه‌اندازی کنیم.
آرتاشس تومانیان نیز در این نشست با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بالایی برای همکاری ایران و ارمنستان در صنعت برق وجود دارد، گفت: دو طرف شناخت بسیار مناسبی از توانمندی‌های یکدیگر دارند و همین امر موجب خواهد شد تا همکاری‌های مناسبی در بخش‌های مورد نیاز شکل بگیرد.

کد خبر: 78791
۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۰۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.