English
شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۵:۵۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اجرای 7 هزار میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق در استان فارس

اجرای 7 هزار میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق در استان فارس
وزیر نیرو با اشاره به اجرای 386 پروژه مهم صنعت آب و برق در استان فارس، گفت: در حال حاضر پیشرفت پروژه‌های یاد شده به طور متوسط حدود 40 درصد است که تعدادی از آن‌ها از جمله پروژه مهم خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا اردکانیان" در مراسم افتتاح پست 230 کیلوولت GIS دانشگاه شیراز با اشاره به آغاز به‌کار و بهره‌برداری از 15 پروژه برق و آب و فاضلاب در جریان سفر خود به استان فارس، گفت: در این سفر 12 پروژه مهم صنعت آب و برق با صرف هزینه‌ای بالغ بر سه هزار و 500 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: همچنین در جریان این سفر عملیات اجرایی سه پروژه دیگر هم در بخش‌های برق و آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.
وزیر نیرو تاکید کرد: در مجموع وزارت نیرو در استان فارس 386 پروژه در بخش‌های مختلف آب و برق در دست اجرا دارد که برای این طرح‌ها حدود هفت هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
اردکانیان ادامه داد: در حال حاضر پیشرفت پروژه‌های یاد شده به طور متوسط حدود 40 درصد است که تعدادی از آنها از جمله پروژه مهم خط دوم آبرسانی به شهر شیراز در دولت دوازدهم به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: امروز با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور و تعدادی از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی از نزدیک بازدیدی از پروژه خط آبرسانی به شهر شیراز داشته‌ایم و این هفته نیز جلسه‌ای در این ارتباط با حضور پیمانکاران پروژه در وزارت نیرو برگزار شده است.
وزیر نیرو تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بخش نخست طرح آبرسانی تا مخزن اول، آبان‌ماه امسال و مخزن دوم نیز تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

کد خبر:79935
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.