English
جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰, ۲۳:۲۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دعوت سوریه از شرکت‌های ایرانی برای بازسازی این کشور

دعوت سوریه از شرکت‌های ایرانی برای بازسازی این کشور
سفیر سوریه در تهران از شرکت‌های ایرانی برای حضور و سرمایه گذاری در این کشور دعوت کرد.

صبا به نقل از ایرنا، «عدنان حسن محمود» در دیدار با مدیرعامل این شرکت از برگزاری شصت و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی این کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وی از شرکت‌های ایرانی برای حضور در این نمایشگاه به منظور سرمایه‌گذاری در روند بازسازی سوریه دعوت کرد و گفت: تسهیلات ویژه‌ای برای حضور شرکت‌های ایرانی در سوریه در نظر گرفته شده است.

«حسن محمود» با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه ایران افزود: این مساله فرصت همکاری بیشتری برای ایران و سوریه فراهم کرده و با توجه به زمینه‌های فراوان سرمایه‌گذاری در سوریه، شرکت‌های ایرانی می‌توانند از این فرصت‌ها بهره‌مند شوند.

سفیر سوریه در تهران همچنین از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران خواست تا ضمن حضور در شصت و یکمین نمایشگاه بین المللی سوریه، تجارب خود در اجرای نمایشگاه را در اختیار سوری‌ها قرار دهد.

در بخش دیگری از این دیدار، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی ایران به همزمانی این جلسه با نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان اشاره کرد و گفت: شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، آذر ماه در سوریه حضور یافته و به منظور شرکت در بازسازی سوریه در نمایشگاهی رقابت خواهند داشت.

«بهمن حسین‌زاده» از تهاتر ۶ هزار متری فضای نمایشگاهی بین ایران و سوریه خبر داد و افزود: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از شرکت های خصوصی برای حضور در نمایشگاه سوریه حمایت خواهد کرد.


کد خبر:83419161
۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۲۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.