English
شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۸, ۱۳:۴۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب اهواز منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب اهواز منصوب شد
طی مراسمی با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور و جمعی از مسئولان استانی و محلی، بهنام مریدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آبفای اهواز منصوب شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، در این مراسم از تلاش‌های فردوس کریمی مدیرعامل سابق و صادق حقیقی پور سرپرست قدردانی و بهنام مریدی به‌عنوان مدیرعامل شرکت آبفای اهواز معرفی شد.
در این مراسم، مسعود خشایی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور ضمن تقدیر از تلاش مدیران قبلی و با اشاره به انتظارات آبفای کشور و وزارت نیرو نسبت به عملکرد مدیریت جدید، انتخاب وی را به عنوان مدیرعامل شرکت آبفای اهواز برگرفته از پتانسیل و پیشینه او در حوزه آبفا دانست.
وی در اظهارات خود از رعایت ۵۷ درصدی مشترکان آب از سقف الگوی مصرف خبر داد و گفت: این رقم در اهواز ۴۲ درصد است، یعنی تعداد مشترکان کم مصرف در این شهر ۱۵ درصد کمتر هستند.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور افزود: مصرف آب در اهواز بالاتر از میانگین کشوری است که بخشی از این افزایش مصرف به دلیل شرایط اقلیمی و بخشی از آن ناشی از الگوی اشتباه مصرف است؛ میانگین مصرف آب در اهواز به ازای هر نفر در ماه ۱۶ متر مکعب تعیین شده است.
وی ادامه داد: میزان مصرف مشترکان بدمصرف حوزه آب در کشور چهار درصد است، اما این رقم در اهواز ۱۴ درصد است.
خشایی تاکید کرد: بازسازی شبکه آب و فاضلاب اهواز در اولویت برنامه‌های مدیرعامل جدید باشد و باید از تمام ظرفیت‌های موجود برای ارتقای شرایط موجود استفاده کرد.
این مقام مسئول در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تصریح کرد: اصلاح شبکه فاضلاب، بازسازی تصفیه‌خانه شماره ۲ اهواز و افزایش مخازن ذخیره آب نیز باید در دستور کار مدیرعامل جدید قرار گیرد؛ ظرفیت مخازن ذخیره اهواز نسبت به میزان مصرف کمتر است.
وی با اشاره به توجه وزارت نیرو به مشکلات آب و فاضلاب اهواز بیان کرد: در بین ۳۱ مرکز استان کشور تنها سه کلانشهر اهواز، مشهد و شیراز دارای شرکت‌های آب و فاضلاب مجزا از استان هستند.
خشایی با بیان اینکه اهواز دارای ۴۵۰ هزار مشترک آب و ۴۰۰ هزار مشترک فاضلاب است و از این رو جزو کلانشهرهای با بیشترین مشترک است، افزود: برای ارتقای شبکه آب و فاضلاب اهواز تلاش‌هایی صورت گرفته اما متناسب با نیازها نبوده است.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور اظهار داشت: در سیل اخیر خسارت‌های زیادی به زیرساخت‌های شبکه آب و فاضلاب اهواز وارد شد و مسئولان شبانه‌روز تلاش کردند تا بخشی از این خسارت‌ها را جبران کنند، اما در نهایت مردم میزان خدمات ارایه شده را مورد ارزیابی می‌کنند.

کد خبر:81106
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.