English
شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۳۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نشست تخصیص آب از منظر حکمرانی برگزار می‌شود

نشست تخصیص آب از منظر حکمرانی برگزار می‌شود
نشست تخصصی از سلسله نشست‌های جامعه، آب و انرژی با عنوان «تخصیص آب از منظر حکمرانی» پنجم شهریورماه جاری در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، در این نشست یک‌روزه که توسط مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو با همکاری دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفا برگزار می‌شود، "صدیقه ترابی" مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفا، "محمد فاضلی" مشاور وزیر و سرپرست مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو، "سعید مرید" استاد دانشگاه تربیت مدرس و "عباسقلی جهانی" مدیر اسبق دفتر برنامه‌ریزی آب وزارت نیرو و تعدادی از نمایندگان منتخب شرکت‌های آب منطقه‌ای سخنرانی خواهند کرد.
بنا بر این گزارش، تاریخچه تخصیص آب و تجارب جهانی در رویکردهای نوین، نظام‌نامه تخصیص آب (نقاط قوت، ضعف و چالش‌ها)، چالش‌های مربوط به ارتباط با آب‌بران و مقامات استانی و پیاده‌سازی و پایش تخصیص، جنبه‌های اجتماعی و حل مناقشات در تخصیص آب و همچنین چالش‌های ارتباط با آب‌بران جزء، از موضوعات قابل ارائه در این نشست است.
در پایان این نشست نیز، پرسش و پاسخ با حضور همه سخنرانان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه زمانبندی و ثبت نام در این همایش می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.WaterAllocation.ir  مراجعه کنند.

کد خبر:81254
۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۰:۲۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.