English
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹, ۱۵:۵۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برپایی مانور پدافندغیرعامل آب و برق در منطقه مرکزی شمال کشور

برپایی مانور پدافندغیرعامل آب و برق در منطقه مرکزی شمال کشور
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: مانور تمرینی – آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آب و برق برای استان‌های منطقه مرکزی شمال کشور در حال برگزاری است.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "میثم جعفرزاده" با اشاره به برگزاری مانور تمرینی – آموزشی آب و برق برای استان‌های منطقه مرکزی شمال کشور گفت: این مانور با حضور شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق استان‌های منطقه مرکزی شمال کشور با هدف هماهنگی، هم‌افزایی و انسجام بخشی در این حوزه به میزبانی استان همدان در حال برگزاری است.
وی افزود: برپایی اردوی شبانه‌روزی، تهدیدشناسی و تدوین سناریو بر اساس تهدیدات غالب و اجرای مانور دور میزی با حضور تمامی مدیران دفاتر مدیریت بحران و پدافندغیرعامل صنعت آب و برق استان‌های تهران، قزوین، البرز، قم، مرکزی، مازندران و همدان از برنامه‌های پیش‌بینی شده این نشست است.
جعفرزاده تاکید کرد: در حاشیه این مانور نیز نمایشگاهی از دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های حوزه صنعت آب و برق در مواجهه با بحران‌های احتمالی به نمایش گذاشته خواهد شد و کارشناسان مربوطه در کارگاه آموزشی به انتقال تجربیات خود خواهند پرداخت.
وی یادآور شد: برنامه‌های آموزشی – تمرینی سال گذشته در 6 منطقه کشور و در استان‌های اصفهان، آذربایجان‌شرقی، کرمان، خراسان‌رضوی، خوزستان و تهران برگزار شده بود که دستاوردهای خوبی به‌ویژه در آمادگی و مدیریت بحران‌های اخیر کشور داشته است.

کد خبر:81778
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.