English
یکشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۶:۱۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اهدای جایزه ویژه اجلاس سالانه کمیسیون بین‌المللی آبیاری به پژوهشگران ایرانی

اهدای جایزه ویژه اجلاس سالانه کمیسیون بین‌المللی آبیاری به پژوهشگران ایرانی
جایزه ویژه صرفه‌جویی آب کشاورزی در بخش ایده‌های کارشناسان جوان، در سومین روز هفتادمین اجلاس سالانه کمیسیون بین‌المللی آبیاری و سومین شورای جهانی آبیاری به پژوهشگران ایرانی اهدا شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو
 (پاون)، جایزه دو هزار دلاری صرفه‌جویی آب کشاورزی در بخش ایده‌های کارشناسان جوان،در سومین روز هفتادمین اجلاس سالانه کمیسیون بین‌المللی آبیاری و سومین شورای جهانی آبیاری که در کشور اندونزی در حال برگزاری است،  به نمایندگی از برندگان جوان ایرانی به مهرزاد احسانی دبیرکل کمیته ملی آبیاری و زهکشی کشور ایران اهداء شد.
برندگان این جایزه آقایان محمد بی جن خان، علی مهدوی مزده، هادی رمضانی اعتدالی و خانم‌ها فاطمه طیبی و نرگس مهری برای طرح «کاربرد شیر کنترل دبی برای صرفه‌جویی در مصرف آب» می باشند. علاوه بر جایزه نقدی، تندیس افتخار برای هر یک از کارشناسان جوان ایرانی توسط رئیس کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی و دبیر کل نهاد بین‌المللی مذکور اهداء شد.

لازم به ذکر است کارشناسان جوان ایرانی در سال‌های 2017 و 2018 نیز موفق به دریافت جایزه بین‌المللی صرفه‌جویی آب کشاورزی شده بودند.شرکت مدیریت منابع آب ایران این موفقیت را به برندگان این مسابقه در سال جاری تبریک عرض می‌نماید و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.


کد خبر:81814
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.