English
سه شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹, ۲۲:۳۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آغاز توزیع 100 هزار بسته آموزشی صنعت برق در میان دانش‌آموزان مناطق محروم

آغاز توزیع 100 هزار بسته آموزشی صنعت برق در میان دانش‌آموزان مناطق محروم
وزیر نیرو در مراسم روز شکوفه‌ها با اشاره به اینکه از ابتدای مهرماه قبوض کاغذی برق در سراسر کشور حذف خواهد شد، گفت: امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، از محل منابع مالی صرفه‌جویی شده این طرح 100 هزار بسته آموزشی در میان دانش‌آموزان مناطق محروم کشور توزیع می‌شود.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا اردکانیان" صبح امروز همزمان با برگزاری مراسم روز شکوفه‌ها در کشور، ضمن حضور در مدرسه دخترانه ابتدایی شهید وصال منطقه کن و سولقان خطاب به دانش آموزان حاضر در این مراسم، گفت: شما می‌توانید با مصرف صحیح آب و برق در کشور همیاران آب و انرژی باشید و زمینه استفاده سایر دانش‌آموزان مناطق خشک و کم آب کشور از این دو کالای حیاتی و مهم را فراهم کنید.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای مهرماه قبوض کاغذی برق در سراسر کشور حذف خواهد شد، ادامه داد: اجرای این طرح مانع از قطع 12 هزار درخت در سال به منظور چاپ قبوض کاغذی برق خواهد شد.
اردکانیان در پایان تاکید کرد: امیدواریم با توجه دولت به آموزش و پرورش بتوانیم بیش از پیش امکانات مناسبی را برای این بخش فراهم کنیم تا شرایط آموزش و پرورش ما به گونه‌ای باشد که دانش‌آموزان به عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌های کشور در بهترین شرایط آموزشی به سر ببرند تا چرخه‌های توسعه و مدیریت کشور در آینده به دست آنان به گردش در آید.

کد خبر:82176
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۴۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.