English
سه شنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۱, ۱۷:۲۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برگزاری معارفه رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی در غیاب پوری حسینی

برگزاری معارفه رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی در غیاب پوری حسینی
معارفه علیرضا صالح، رئیس جدید سازمان خصوصی سازی در غیاب پوری حسینی، رئیس پیشین این سازمان در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

صبا به نقل از تسنیم، معارفه دکتر علیرضا صالح، رئیس جدید سازمان خصوصی سازی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، تنی چند از نمایندگان مجلس، هیات عامل و مدیران سازمان خصوصی سازی، رئیس و معاونین صندوق توسعه ملی و ... ظهر چهارشنبه در غیاب پوری حسینی، رئیس پیشین این سازمان در وزارت امور اقتصادی و داریی برگزار شد.

این گزارش می افزاید: علیرضا صالح سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی خود را در رشته های تحصیلی برنامه ریزی و توسعه اقتصادی و علوم اقتصادی از دانشگاه های شهید بهشتی و تهران اخذ نموده است.

همچنین در کارنامه شغلی رئیس جدید سازمان خصوصی سازی  سمت هایی چون عضویت هیات عامل و قائم مقامی صندوق توسعه ملی، معاونت امور  مجلس، استانها و پشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، ریاست امور بنگاهها و مجامع و ریاست امور کمیسیون‌ها و شوراهای اقتصادی در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ، عضویت هیئت عامل و معاونت برنامه ریزی سازمان خصوصی‌سازی و ریاست سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان های اصفهان و کهگیلویه و بویر احمد به چشم می خورد.

گفتنی است صالح در حالی از امروز به طور رسمی بر روی صندلی ریاست سازمان خصوصی‌سازی می‌نشیند که پوری حسینی، رئیس قبلی این سازمان از 23 مرداد تا کنون به اتهام اختلال در نظام اقتصادی کشور و واگذار‌ی‌ها در بازداشت به سر می‌برد.


کد خبر:2099301
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.