English
جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۰:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

عدم کاهش نیروی انسانی شرکت‌ها در اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق

عدم کاهش نیروی انسانی شرکت‌ها در اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکین شرکت توانیر گفت: طرح حذف قبوض کاغذی تاثیری بر کاهش حجم نیروی انسانی شرکت‌ها ندارد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "هادی مدقق" درگفت‌وگو با رادیو سراسری اظهار داشت: بیش از 9هزار نفر پرسنل در بخش‌های قرائت کنتور، صدور و چاپ قبوض برق فعال بوده و با توجه به افزایش فعالیت‌های ICT  در شرکت‌ها، تغییری در تعداد پرسنل شاغل در این بخش‌ها اتفاق نمی‌افتد.
وی اضافه کرد: بخشی از نیروهای پیمانکاری که عهده‌دار توزیع قبوض برق هستند در سایر بخش‌های مورد نیاز  مشغول به‌کار می‌شوند، بنابراین اجرای طرح حذف قبوض کاغذی تاثیری بر حجم نیروهای شاغل ایجاد نمی‌کند.
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر، پرداخت قبوض الکترونیکی برق برای اشخاصی که به تلفن ثابت و همراه دسترسی ندارند را از طریق دستگاه پوز و با همراه داشتن شناسه قبض قابل انجام دانست و یادآور شد: ساکنان مناطق دورافتاده روستایی نیز می‌توانند از طریق دفاتر خدمات مشترکان و بدون پرداخت وجه اضافی نسبت به پرداخت قبض برق خود اقدام کنند.
وی افزود: دریافت فیزیک قبض از طریق اپلیکیشن پرداخت و یا مراجعه به وب سایت شرکت‌های توزیع برق امکان‌پذیر است و فایل الکترونیکی قبض در اختیار همه مشترکان قرار می‌گیرد.
مدقق صرفه‌جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی را صرف خرید بسته‌های آموزشی شامل کتاب و دفتر و توزیع آن در بین دانش‌آموزان مناطق محروم ذکر کرد.

کد خبر:82255
۲ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۵۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.