English
جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۰:۳۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بازار مناسبی را برای تولیدکنندگان صنعت آب و فاضلاب فراهم می‌کنیم

بازار مناسبی را برای تولیدکنندگان صنعت آب و فاضلاب فراهم می‌کنیم
مدیرعامل آبفای کشور با اشاره به اینکه درصددیم بازار مناسبی را برای تولیدکنندگان صنعت آب و فاضلاب فراهم کنیم، گفت: با وجود مشکلات اقتصادی در تلاشیم با استفاده از اوراق قرضه و سایر روش‌ها به شیوه‌ای عمل کنیم که خطوط تولید این شرکت‌ها همچنان به خوبی بچرخد.


صبا به نقل از
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، حمیدرضا جانباز در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با تاکید بر اینکه شرکت مهندسی آبفای کشور از سال‌های گذشته موضوع بومی‌سازی تولید داخل را در دستور کار قرار داده است، عنوان کرد: روند برگزاری هرساله این نمایشگاه حاکی از آن است که ابتکارات صنعت آب و فاضلاب در تولید داخل هم اکنون به ثمر نشسته و بخش زیادی از نیازمندی‌های بخش آب کشور توسط متخصصان داخلی تولید می‌شود و تنها به طور جزئی در بخش مدیریت مدیریت لجن حوزه فاضلاب متکی به تکنولوژی خارج از کشور هستیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور تاکید کرد: در دو سال گذشته شاهد حضور شرکت‌های در زمینه تولید تصفیه‌ خانه‌های پکیج کوچک با راندمان بسیار بالا و حضور این تجهیزات در داخل کشور بوده‌ایم ولی امسال تمامی این موارد تولید داخل شده و فرصت بسیار مناسبی را برای کشور به وجود آورده است.
جانباز با اشاره به اینکه در تلاش برای تحقق شعار سال و مسئله مهم رونق تولید هستیم، ادامه داد: درصددیم بازار مناسبی را برای تولیدکنندگان این بخش فراهم کنیم. البته در این میان مشکلات اقتصادی نیز در کشور وجود دارد ولی تلاش خواهیم کرد با استفاده از اوراق قرضه و سایر روش‌ها به شیوه‌ای عمل کنیم که خطوط تولید این شرکت‌ها اعم از مجموعه‌های دانش بنیان و سایر شرکت‌های داخلی همچنان به خوبی بچرخد.

کد خبر:82452
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.