English
سه شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹, ۲۲:۵۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آغاز رسمی کمپین "الف، ب، ایران" در کشور

آغاز رسمی کمپین "الف، ب، ایران" در کشور
وزیر نیرو با اشاره به آغاز رسمی کمپین "الف، ب، ایران" (آب و برق در سراسر ایران) از این هفته در کشور، گفت: بر اساس این کمپین مقرر شده است تا پایان سال هر هفته یک پروژه بسیار بزرگ در سطح نیروگاه‌های حرارتی و تجدیدپذیر، سد، شبکه‌ آبیاری و زهکشی، آبرسانی شهری و روستایی، تصفیه‌خانه و ... به بهره‌برداری برسد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا اردکانیان" در آیین افتتاح پست 230 کیلوولت ساران و آغاز عملیات اجرایی خط 230 کیلوولت نیروگاه چم‌شیر، گفت: در جریان سفر امروز 47 پروژه در بخش‌های مختلف آب و برق با اعتباری بالغ بر 166 میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی 12 پروژه به ارزش 126 میلیارد تومان آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به بازدید از 11 پروژه بزرگ استان که با اعتباری بالغ بر 3500 میلیارد تومان در حال ساخت است، ادامه داد: در حال حاضر 70 پروژه بزرگ صنعت آب و برق با اعتباری بالغ بر هشت هزار و 324 میلیارد تومان در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست؛ از این رو استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از کارگاه‌های بزرگ صنعت آب و برق است.
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه در تلاش برای تنوع بخشی به درآمدهای صنعت آب و برق هستیم، گفت: صنعت برق بالغ‌بر 23 هزار میلیارد تومان در سال از روش‌های مختلف تحصیل منابع می‌کند و در جهت طرح‌های بزرگ تامین و توزیع برق، نیروگاه‌های حرارتی و تجدیدپذیر و... به کار گرفته می‌شود.
اردکانیان با اشاره به آغاز رسمی کمپین "الف، ب، ایران" (آب و برق در سراسر ایران) از این هفته در کشور، ادامه داد: بر اساس این کمپین مقرر شده است تا پایان سال هر هفته یک پروژه بسیار بزرگ در سطح نیروگاه، سد، شبکه‌های بزرگ آبیاری و زهکشی، آبرسانی شهری، تصفیه‌خانه آب و فاضلاب، مجتمع‌های آبرسانی روستایی، نیروگاه‌های تجدیدپذیر خورشیدی و بادی به بهره‌برداری برسد.
وی با تاکید بر اینکه تا پایان امسال 227 پروژه بزرگ صنعت آب و برق در نقاط مختلف کشور افتتاح خواهد شد، عنوان کرد: در تابستان امسال با همکاری تمامی مشترکان رکورد صادرات، تولید و صرفه‌جویی در مصرف برق شکسته شد.
وزیر نیرو خاطرنشان کرد: درصددیم با استمرار عادت خوش مصرفی در جامعه بتوانیم تاب آوری کشور را افزایش داده و آسیب‌پذیری خود را کاهش دهیم تا با استفاده از منابع حاصل در این بخش شاهد رونق، توسعه و آبادانی هر چه بیشتر کشور باشیم.

کد خبر:82568
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.