English
جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۰:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اجرای 8300 میلیارد تومان پروژه بزرگ صنعت آب و برق در کهگیلویه و بویراحمد

اجرای 8300 میلیارد تومان پروژه بزرگ صنعت آب و برق در کهگیلویه و بویراحمد
وزیر نیرو گفت: تعداد ۷۰ پروژه آب، برق و آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۸۳۲۴ میلیارد تومان در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست که امیدواریم مطابق برنامه تا پایان دولت تدبیر و امید، بخش قابل توجهی از این پروژه‌ها تأمین اعتبار و به بهره‌برداری برسند.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "رضا اردکانیان" در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران، پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها را حدود ۳۵ درصد عنوان کرد و افزود: امروز ۴۷ پروژه در بخش‌های مختلف تامین برق، تصفیه‌خانه فاضلاب، تصفیه‌خانه آب و آبرسانی روستایی افتتاح می‌شود.
وی افزود: امروز پروژه آبرسانی به ۴۰ روستا با جمعیت بیش از ۱۵ هزار نفر در استان افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه بزرگ تامین برق شامل 12 بخش مختلف با اعتباری بالغ بر ۱۲۶ میلیارد تومان آغاز شد و امیدواریم بخشی از این پروژه‌ها تا تابستان سال آینده و تعدادی نیز تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسند.
اردکانیان ادامه داد: در این استان همچنین طرح‌های بزرگ و عمده‌ای به‌ویژه در تامین آب با اعتباری بیش از 3400 میلیارد تومان در دست اجراست که امروز مطابق برنامه از همه آنها بازدید خواهد شد و امیدواریم با بهره‌برداری از این طرح‌ها آب مطمئن برای مصارف شرب و بهداشتی، کشاورزی و بخش صنعت استان تامین شود.
وزیر نیرو افزود: تا پایان سال در قالب کمپین "الف، ب، ایران" هر هفته یک طرح بزرگ در زمینه‌های تامین برق و آب، آبرسانی شهری و احداث تصفیه‌خانه‌های بزرگ افتتاح خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد از استان‌هایی است که تامین آب و برق در آن نقش مهمی در اشتغال‌زایی و توسعه استان خواهد داشت.


کد خبر:82560
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.