English
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۴۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تعویض ۶۰۰۰ کنتور از کار افتاده در جنوب تهران

تعویض ۶۰۰۰ کنتور از کار افتاده در جنوب تهران
معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه ۶ شهر تهران از تعویض و نوسازی ۶۰۰۰ کنتور ازکار افتاده در سطح منطقه از ابتدای امسال خبر داد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، 
محسن رنجبری با اشاره به این‌که در هر دوره قرائت حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ کنتور از کارافتاده شناسایی می‌شود و در روند تعویض و نوسازی قرار می‌گیرد افزود: از مجموع ۲۴۵ هزار اشتراک آب منطقه، کم‌تر از دو درصد در شمار کنتورهای از کار افتاده قرار دارند که علی‌رغم کمبود منابع مالی در شرکت و مشکلات موجود در تامین و تخصیص اعتبارهای لازم، در طول سال به صورت رایگان تعویض می‌شود.
او پیش‌گیری از هدررفت و ارتقای کمی و کیفی آب آشامیدنی، ارائه خدمات شایسته‌تر و جلب رضایت‌مندی مشترکان را از نتایج تعویض دوره‌ای کنتورهای از کار افتاده بیان کرد و اظهار داشت: با وجود افزایش چندبرابری قیمت کنتورهای آب در یک سال گذشته، تا نیمه آبان‌ماه امسال بیش از ۶۰۰۰ کنتور از کارافتاده در سطح منطقه تعویض شده است در حالی‌که از مشترکان هیچ گونه هزینه‌ای بابت این خدمت دریافت نمی‌شود.
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ شهر تهران در پایان تعداد اشتراک‌های فاضلاب نصب‌شده در سطح منطقه را ۱۷۰ هزار اشتراک اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد در آینده‌ نزدیک تمامی مشترکان آب در منطقه از خدمات فاضلاب نیز بهره‌مند شوند.
شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران ۲۴۵ هزار اشتراک آب در چهار ناحیه از شهر تهران و پنج شهر در جنوب استان تهران را زیر پوشش خدمات‌رسانی دارد که این اشتراک‌ها در دوره‌های ۳۰ تا ۳۵ روزه قرائت می‌شوند و صورت‌حساب مصرف در بازه زمانی سه تا پنج روز چاپ و برای مشترکان ارسال می‌شود.

کد خبر:83743
۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.