English
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جزئیات افتتاح نیروگاه دالاهو

جزئیات افتتاح نیروگاه دالاهو
مجری طرح‌های نیروگاه‌های خصوصی شرکت برق حرارتی جزئیات افتتاح نیروگاه دالاهو توسط وزیر نیرو و رئیس مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.

صبا به نقل از ایسنا، امیر دودابی‌نژاد  با بیان این‌که نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو برای تامین برق غرب کشور و پاسخگویی به رشد مصرف احداث شده است اظهار کرد: این نیروگاه کلاس F بوده و راندمان آن ۵۶ درصد است.

وی ادامه داد: نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو دارای دو واحد گازی به ظرفیت ۳۱۰ و یک واحد بخار به ظرفیت ۲۰۰ مگاوات است و در واقع جمعا حدود ۹۰۰ مگاوات ظرفیت دارد.

به گفته مجری طرح‌های نیروگاه‌های خصوصی شرکت برق حرارتی نیروگاه دالاهو در کیلومتر ۶۰ جاده کرمانشاه به اسلام آباد غرب واقع شده است.

دودابی در مورد سرمایه‌گذاری که در نیروگاه صورت گرفته توضیح داد: کل سرمایه‌گذاری در نیروگاه دالاهو ۳۶۵ میلیون یورو بوده که ۲۲۰ میلیون یورو در قالب وام از صندوق توسعه ملی تامین شده است.

وی از افتتاح واحد نخست گاز نیروگاه دالاهو در روز سه‌شنبه توسط وزیر نیرو و رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: واحد دوم گازی این نیروگاه تا پایان سال تکمیل خواهد شد و واحد بخار هم در دست ساخت قرار دارد.


کد خبر:98090301654
۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.