English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۵۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

فراخوان ارائه روش مناسب برای اجرای پوشش داخلی تونل فاضلاب کمیل در تهران

فراخوان ارائه روش مناسب برای اجرای پوشش داخلی تونل فاضلاب کمیل در تهران
شرکت فاضلاب تهران برای مطالعه و ارائه روش مناسب برای اجرای پوشش داخلی تونل فاضلاب کمیل در تهران فراخوان داد.

صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این شرکت به منظور انتخاب طرح و روش مناسب (فنی و اقتصادی) اجرای پوشش جدار داخلی تونل فاضلاب روی کمیل به طول 5400 متر با مقطع نعل اسبی شامل 32 دستگاه منهول با مساحت 40 هزار مترمربع برای جلوگیری از خوردگی شیمیایی، از تمامی شرکت‌ها و مراکز ذی صلاح علمی – تحقیقاتی دعوت می‌کند چنانچه در این زمینه تجارب مشابه داخلی یا خارجی دارند، دعوت به همکاری کرد.
این تونل فاضلاب مناطق غرب و مرکزی تهران را جمع آوری می‌کند و از میدان حر آغاز و با عبور از خیابان‌های امام خمینی، رودکی، خیابان کمیل، خیابان هرمزان و سی متری جی به ابتدای تونل غرب تهران واقع در تقاطع بزرگراه آیت ا... سعیدی متصل می‌شود.
ساخت و احداث تونل بتنی کمیل با طول تقریبی 3/5 کیلومتر با مقطع تخم مرغی وارونه و قطر حدود 2 متر به صورت تونلی در عمق 14 متری زمین با روش سنتی، حفاری و به صورت لاینینگ اجرا شده است.
شرکت‌های داوطلب می‌توانند سوابق کاری خود را به همراه پیشنهادهای فنی و اجرایی انجام کار ظرف مدت حداکثر 10 روز از تاریخ انتشار این فراخوان به معاونت برنامه‌ریزی این شرکت ارسال کنند. پیشنهادهای ارائه شده باید به توان تولید داخل همچون مواد اولیه، ابزار مورد استفاده، روش اجرایی و ... متکی باشد و قابلیت اجرایی داشته باشد.
همچنین پیشنهاد دهنده باید تمامی روش‌های مختلف اجرا، مواد مختلف، مزایا و معایب هر کدام از روش‌ها، مقایسه فنی – اقتصادی آنها، مقایسه نمونه مشابه در سطح دنیا و همچنین تجارب گذشته را مدنظر قرار دهد. گزارش شناخت و مشخصات فنی پروژه در همین سایت برای بهره برداری لازم قرارداده شده است.
متقاضیان می‌توانند دریافت اطلاعات تکمیلی در ساعات اداری با دفتر پژوهش و بهبود بهره‌وری شرکت فاضلاب تهران با شماره تلفن 88475143 تماس بگیرند.

کد خبر:50788
۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۳۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.