English
چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۰۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دوری از رخوت؛ مهم‌ترین دستاورد مسابقات تخصصی بهره‌برداری آب و فاضلاب

دوری از رخوت؛ مهم‌ترین دستاورد مسابقات تخصصی بهره‌برداری آب و فاضلاب
معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: ایجاد شور و نشاط و دوری از رخوت، مهم‌ترین دستاورد برگزاری مسابقات مهارت‌های فنی تخصصی بهره‌برداری شرکت‌های آب و فاضلاب است.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)،
"حمیدرضا کشفی" در آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی تخصصی بهره‌برداری شرکت‌های آب و فاضلاب در مجتمع آموزشی صنعت آب و برق اصفهان، با بیان اینکه در این رویداد برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم با یکدیگر به رقابت پرداختیم، افزود: در این مسابقات تلاش شد خدمت‌رسانی به مردم ارتقا یابد و بنابراین همه شرکت کنندگان در این مسابقه برنده هستند.
کشفی با اشاره به اینکه تقریبا همه شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری کشور تیم‌های خوبی به مسابقات اعزام کردند، تصریح کرد: در روزهایی که به دلیل محدودیت منابع مالی در کشور و عدم پیشرفت مناسب در پروژه‌ها، ایجاد شور و نشاط و دوری از رخوت مهم‌ترین دستاورد این رقابت‌ها بود.
وی صنعت آب و فاضلاب کشور را یک تیم واحد دانست و اظهار امیدواری کرد که در سال آینده شاهد ارتقای این رویداد باشیم و با سرفصل‌های جدید و موضوعات جدید اقدام به برگزاری مسابقات کنیم.
معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه خروجی مسابقات نشان می‌دهد برخی دستورالعمل‌ها نیاز به بازنگری دارد، تصریح کرد: با کمک متخصصان از طریق کمیته‌های مشترک این دستورالعمل‌ها را بازبینی می‌کنیم.
وی با اشاره به شورای سیاست‌گذاری که متولی برگزاری این مسابقات بود، تصریح کرد: اعضای این شورا از همه شرکت‌های کشور بودند و تمام تصمیمات جمعی گرفته و ارسال شد که تمرین بسیار خوبی برای یک کار گروهی موفق بود.

کد خبر:50957
۱۱ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.