English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۵۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سرمایه‌گذاری 23 هزار و 700 میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید در طرح‌های آب، برق و فاضلاب خوزستان

سرمایه‌گذاری 23 هزار و 700 میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید در طرح‌های آب، برق و فاضلاب خوزستان
وزیر نیرو با بیان اینکه در استان خوزستان، که حق بزرگی بر گردن ایران و ایرانیان دارد، در همه ادوار فعالیت‌های زیادی انجام شده است، گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون فقط در بخش آب، برق و فاضلاب این استان 23 هزار و 700 میلیارد تومان طرح اجرا شده است.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «رضا اردکانیان» روز سه‌شنبه در آیین آغاز عملیات بهره‌برداری و اجرایی ۶ پروژه صنعت آب خوزستان که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در شادگان برگزار شد، اظهار داشت: در این مدت، به‌طور متوسط هر ماه 300 میلیارد تومان و هر روز 10 میلیارد تومان پروژه در استان خوزستان اجرا شده و طرح‌های بزرگی هم در دست اجرا قرار دارد.
وی افزود: در حوزه وزارت نیرو غیر از پروژه‌هایی که تاکنون در خوزستان به ثمر رسیده، 299 پروژه دیگر در دست اجرا قرار دارد که اعتبار این پروژه‌ها که بخشی از آن هم هزینه شده، افزون بر 51 هزار میلیارد تومان است .
وزیر نیرو گفت: این اقدام گویای تلاش همگانی، توجه بجا و شایسته نظام به مسائل، آسایش و رفاه هموطنان ما در استان خوزستان است.
 
بهره‌برداری از 22 هزار میلیارد تومان پروژه در چارچوب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران
اردکانیان همچنین با اشاره به پویش #هرهفته_الف_ب_ایران گفت: از 227 پروژه وعده داده شده، امروز با احتساب 10 پروژه که در استان خوزستان بهره‌برداری می‌شود، 143 پروژه بزرگ آب، برق و فاضلاب با سرمایه‌گذاری 22 هزار میلیارد تومان در 23 استان کشور به بهره برداری رسیده و این پویش تا پایان امسال تا بهره‌برداری تمام پروژه با اعتبار 33 هزار میلیارد تومان ادامه خواهد داشت.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار رهبر کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصلی‌ترین میراث گرانقدر امام عزیز، این بود که به مثابه یک هنرمند تمام عیار از همه «من‌ها» «ما» ساخت و با آن، گردن منیت رژیم پهلوی را شکست و تا امروز، این «ما» به عنوان میراث اصلی امام بوده که در تمام بزنگاه‌ها و گردنه‌های پشت سر گذاشته شده، حافظ انقلاب و نگهبان اصلی میراث امام بوده است.
اردکانیان خاطرنشان کرد: خوشبختانه توفیق فراوانی نصیب همه همکاران ما در سراسر کشور چه در سازمان دولت و چه در بخش خصوصی وجود داشته و دارد و استمرار خواهد یافت که بتوانیم یکی از صفحات زرین کارنامه جمهوری اسلامی را به سهم خود رقم بزنیم.
 
شاخص‌های ما قابل عرضه و رقابتی در دنیاست
وی گفت: آنچه امروز با افتخار قابل عرضه است، نه صرفا در مقایسه با چهار دهه پیش و شرایط ما در رژیم گذشته که رژیمی برخوردار از امکانات و مشکلات به مراتب کمتر و نیازهای کمتر بود، آمارها و ارقام و دستاوردها و پیشرفت‌ها غرورانگیز و قابل ذکر است که همین امروز نه تنها در سطح منطقه که در سطح مناطق در حال توسعه دنیا و حتی بعضا توسعه یافته دنیا شاخص‌های ما شاخص‌های قابل عرضه و قابل رقابتی است.

کد خبر:51667
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.