English
یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۳۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران معرفی شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران معرفی شد
پس از تصویب یکپارچه شدن شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری در سراسر کشور طی مراسمی با حضور مسئولین کشوری و استانی مجید عبدالهی به صورت رسمی به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران منصوب و معرفی شد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، آئین معارفه مجید عبدالهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران با حضور مسعود خشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جمعی از مدیران و روسای ستادی و امور شهرستانها در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب مازندران برگزار شد.
مسعود خشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب طی سخنانی با اشاره به بهره مندی صد درصدی جمعیت شهری مازندران از آب شرب سالم و بهداشتی پایدار این میزان را در بخش روستایی 77 درصد اعلام کرد و گفت: شاخص بهره مندی  آب آشامیدنی سالم روستایی در مازندران از میانگین کشوری بالاتر است و این در حالیست که مازندران شرایط خاص خود را دارد و در تمام ایام سال مهمانپذیر است و تاسیسات نهادینه شده برای جمعیت ساکن در نظر گرفته شده و ممکن است پاسخگوی جمعیت شناور نباشد.
وی در خصوص شبکه فاضلاب گفت: در 14 شهر مازندران شبکه فاضلاب در دست اجراست  اما در این حوزه نیاز به تلاش بیشتر داریم و علاوه بر اختصاص منابع از بانک توسعه اسلامی باید اعتمادسازی درست میان مردم و مسئولان صورت گیرد.
 خشایی با اشاره به استناد مصوبه شورای عالی اداری و مصوبه هیئت وزیران در خصوص یکپارچه شدن شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری افزود: با توجه به پتانسیل خوب نیروی انسانی موجود در این شرکتها و نیز لزوم کوچک سازی بدنه دولت به جمع بندی در خصوص یکپارچه سازی رسیدیم ، ادغام این دو مجموعه موجب کاهش هزینه های دولت و  وابستگی به بودجه دولتی خواهد شد، در نهایت هدف ما ارتقای خدمات به مردم است و تاکید می کنم با ادغام این دو شرکت نرخ خدمات روستایی هیچ تغییری نخواهد کرد.
گفتنی است در پایان مراسم ضمن قدردانی از زحمات ذبیح‌الله ذاکری مدیر عامل سابق آب و فاضلاب شهری مازندران، مجید عبدالهی به مدت دو سال به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران منصوب و معرفی شد.

کد خبر:52030
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۵۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.