English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۲۱:۲۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مصرف برق در تهران به‌صورت لحظه‌ای رصد می‌شود

مصرف برق در تهران به‌صورت لحظه‌ای رصد می‌شود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از رصد لحظه‌ای بار شبکه توزیع برق شهر تهران و مصرف برق مشترکان با استفاده از داده‌های حاصل از کنتورهای هوشمند خبر داد.


صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حسین صبوری" از رصد لحظه‌ای بار شبکه توزیع برق پایتخت خبر داد و گفت: به دنبال برنامه‌ریزی‌های انجام شده و فراهم سازی زیرساخت‌های فنی مورد نیاز، مصرف برق مشترکان تهرانی به شکل لحظه‌ای، رصد شده و چگونگی تغییر بار به ویژه در ساعات اوج مصرف به منظور ارزیابی میزان همکاری مشترکان بزرگ و جلوگیری از افت جریان یا قطع برق، تحلیل و اقدامات فنی مورد نیاز، اجرایی می‌شود.
وی افزود: تیم‌های اجرایی و نظارتی این شرکت نیز وظیفه ارزیابی میدانی عملکرد ادارات پایتخت در ساعات اوج بار میان روز را بر عهده دارند و تمامی تلاش متخصصان این شرکت بر حفظ پایداری شبکه برق تهران بزرگ در تمام ساعات شبانه روز متمرکز است.
صبوری، راه اندازی مرکز پایش صنعت برق کشور را اقدامی موثر در ارزیابی عملکرد شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع برق دانست و ابراز امیدواری کرد با تلاش‌ها و فعالیت‌های کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و همراهی مشترکان تهرانی، شاهد تداوم پایداری شبکه برق پایتخت در ایام تابستان باشیم.

کد خبر:54576
۴ تیر ۱۳۹۹ ۲۳:۱۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.